Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

novacek opet - nehoda


harrier

Recommended Posts

..nejdrive diky vsem,kdo poslali prani stastnych kilometru meho novehou pazouta 307 SW..(prispevek z minuleho tydne)

jezdim s nim druhy tyden a vse parada..ale ouha..pred dvema hodinama jsem se vracel z prace...psi pocasi..skoro neviditelno a najednou v lese prebehla srna a vybrala si zrovna moje auto..ja jel asi 70 a bohuzel se to nedalo zastavit ..nastesti byla mala ale stejne predni plast pod SPZ je v prcicich i s tou mrizkou..

nemam to jeste ani prihlaseny na me a tohle se stane :grr havarijku jsem zatim nedal, protoze jsem si myslel, ze je to zbytecny...:( takze ted trnu co me to bude stat..mate nekdo predstavu?? a nebo dobrej kontakt na levny dily??

diky za rady a info

[upravil dne 20.3.2007 harrier]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: harrier

..srnecka to chudak asi neprezila..predpokladam,ze nekde v lese nakonec skonala..

Hochu, hochu, na to sooo paragrafy!!! Neposkytnutí první pomoci! :D

Tady bych nebral jako první pomoci, ale pomoci s obědem na víkend.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem před rokem se zanovnim miláčkem vzal malé prase. Vypadalo to taky jen na nárazník a mřížku a nakonec to byly oba chladiče a cena 60 litříků. Naštěstí mám havarijní. A za dva měsíce mi nějaký \"přítel\" hodil před domem betonový obrubník do předního skla, takže další spoluúčast 10 tis. během krátké doby. Teď mám ale dlouho klid tak to musím zaklepat. Přeju ti ať je to \"jen\" ten nárazník!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Velickin

Taky jsem před rokem se zanovnim miláčkem vzal malé prase. Vypadalo to taky jen na nárazník a mřížku a nakonec to byly oba chladiče a cena 60 litříků. Naštěstí mám havarijní. A za dva měsíce mi nějaký \"přítel\" hodil před domem betonový obrubník do předního skla, takže další spoluúčast 10 tis. během krátké doby. Teď mám ale dlouho klid tak to musím zaklepat. Přeju ti ať je to \"jen\" ten nárazník!!

Nesmíte vše nechat spravovat ve značkovém servisu, teda pokud nejste pojištěni. V Polském městě Lubin jsou každou sobotu veliké moto-burzy a chladiče tam prodávají po 2000,- kč, čerpadlo klimy 2500,- atd, ale jsou to Vaše prachy. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Velickin

Taky jsem před rokem se zanovnim miláčkem vzal malé prase. Vypadalo to taky jen na nárazník a mřížku a nakonec to byly oba chladiče a cena 60 litříků. Naštěstí mám havarijní. A za dva měsíce mi nějaký \"přítel\" hodil před domem betonový obrubník do předního skla, takže další spoluúčast 10 tis. během krátké doby. Teď mám ale dlouho klid tak to musím zaklepat. Přeju ti ať je to \"jen\" ten nárazník!!

no jenže rok starý prase váží 80kg a dospělá srna 40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Velickin

Taky jsem před rokem se zanovnim miláčkem vzal malé prase. Vypadalo to taky jen na nárazník a mřížku a nakonec to byly oba chladiče a cena 60 litříků. Naštěstí mám havarijní. A za dva měsíce mi nějaký \"přítel\" hodil před domem betonový obrubník do předního skla, takže další spoluúčast 10 tis. během krátké doby. Teď mám ale dlouho klid tak to musím zaklepat. Přeju ti ať je to \"jen\" ten nárazník!!

no jenže rok starý prase váží 80kg a dospělá srna 40

To jsou ideální hmotnosti na rožeň venku. :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bude oprava jen toho co říkáš, tak ta havarijka by byla i zbytečná, jelikož spoluúčast 10.000,- by to překryla. A jestli jsi třeba i prošvihnul dobu k přihlášení (je tam asi 10 dní), tak by se možná i pojišťovna mohla cukat a chtít nějakou větší spoluúčast. Na tohle jsou nějkteré pojišťovny potvory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Původně zaslal: Velickin

Taky jsem před rokem se zanovnim miláčkem vzal malé prase. Vypadalo to taky jen na nárazník a mřížku a nakonec to byly oba chladiče a cena 60 litříků. Naštěstí mám havarijní. A za dva měsíce mi nějaký \"přítel\" hodil před domem betonový obrubník do předního skla, takže další spoluúčast 10 tis. během krátké doby. Teď mám ale dlouho klid tak to musím zaklepat. Přeju ti ať je to \"jen\" ten nárazník!!

Nesmíte vše nechat spravovat ve značkovém servisu, teda pokud nejste pojištěni. V Polském městě Lubin jsou každou sobotu veliké moto-burzy a chladiče tam prodávají po 2000,- kč, čerpadlo klimy 2500,- atd, ale jsou to Vaše prachy. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...