Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zhasínání motoru 2,2hdi


Markéta

Recommended Posts

AHOJ VŠICHNI PROSILA BYCH O RADU.................

MÁM PEUGEOT 406 2,2HDI

POSLEDNÍ DOBOU SE MI STÁVÁ ŽE PŘI JÍZDĚ SE MI ROZSVÍTÍ VŠECHNY KONTROLKY A AUTO SE ZASTAVÍ.

OVŠEM MOHU BEZ PROBLÉMŮ ZNOVU NASTARTOVAT A POKRAČOVAT V JÍZDĚ.SVÍTÍ MI (PAK) ALE KONTROLKA DIAGNOSTIKY.

VYPADÁ TO, ŽE SE TO STÁVÁ, KDYŽ HODNĚ SEŠLÁPNU PLYN K PODLAZE.

NEVÍM ČÍM TO JE ČERPADLO?FILTR?

PORADÍ MI NĚKDO CO Z TÍM?PROBLÉM JE V TOM ŽE DO PŘÍŠTÍHO TÝDNE AUTO POTŘEBUJI, ABYCH SE MĚLA JAK DOSTAT DO PRÁCE.

ALE TEĎ SE MU NEDÁ VĚŘIT :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud svítí kontrolka diagnostiky - tak je to tím, že řidicí jednotka rozpoznala chybu v elektro instalaci.Když se s tim zastavíš v servisu kterej má diagnostickej soft a hardware

na peugeotky tak to napichnou na počitač a ten to z řidicí jednotky přečte.

Já vim ,že to dost stojí /500 - 800Kč/, ale jinou radu ti takhle od stolu nedám - bylo by to jen dohadování. Ale pak budeš mít konkrétní informaci o konkrétní závadě a klid v duši.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Znamemu to delalo uplne to same(akorat 2,0HDi), a mel spinavy palivovy filtr, a na diagnostika hodila, maly tlak paliva, tak proto zhashl motor,ale sel hned nastartovat, zase to chvili jelo,zhaslo, jelo.., a po vymene palivov.filtru bylo vse ok. Tak treba to pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná chyba v elektroistalaci to být nemusí - může to být cokoli jiného. Auto Ti prostě jenom kvůli nějaké závadě spadne vypne motor a následně spadne do nouzového režimu (předpokládám že pokud Ti svítí diagnostika tak to normálně nejede) - takže šup do servisu na diagnostiku a ona už řekne co je špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...