Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapalovacia rampa ( cievka, lista ) peugeot 406 1.8 16V r.v.1996


patriotpp

Recommended Posts

Zdravim vsetkych. Prosim niekoho o radu ako sa da na 99% zistit ci je vadna zapalovacia rampa. Ide o to, ze auto po zahriati pri pridani plynu zacne skubat ( niekedy sa neda ani predbiehat ). Dnes som bol v autorizovanom servise Peugeot - Ruzomberok , 3 hodiny pozerali na motor 2 x ho davali testovat ( diagnostika ) a hadajte co zistili?? .. samozrejme ze nic. A k tomu vsetkekmu zapalovaciu rampu ako nahradny diel oni nedrzia skladom ( ved naco??!! ). Ak niekto madobru radu budem mu vdacny.Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už jsem jednou s jedním členem zkoušel vyměnit rampu a žádná změna se neodehrála. On po dlouhém bádání zjistil že ji má prasklou, koupil novou a auto mu jede jako z praku. Takže chyba se někdy opravdu těžko hledá. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měnil taky zapalovací rampu. V servise to napojily na počítač a řekli mi že to je asi krokový motorek.Tak jsem se sebral a odjel jsem na vrakáč.Tam jsem vyzkoušel asi šest krokových motorků a žádná změna k lepšímu nenastala.Tak jsem poprosil o zapalovací rampu a hned u první začal motor běžet tak jak má.Cena rampy 1800kč.Mám taky 406 ale 2.016v.Z toho vyplívá že ne vždy mají v servise pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem podobnej problém a v autorizovaným servise mi řekli, že si mám objednat novou rampu za 6 tis, že je to určitě tím..koupil jsem rampu na vrakáči s tím, že když to bude dělat furt bordel tak ji do 3 dnů můžu vrátit..změna nenastala, tak jsem ji vrátil, zajel do neautorizovanýho servisu a tam mi zjistili, že mám jen prasklej a povysunutej konektor od ŘJ, takže mi tam dali šroubek a je opraveno;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...