Sign in to follow this  
Followers 0
Béďa

zadní stěrač

19 posts in this topic

Nevi nekdo nahodou jestli jde vymenit tan klasicky zadni origo sterac(plechovy) ktery mam napriklad ja za ten origo (plastovy) ktery ma Vvitty nebo Vector?? Jestli ano tak co vsechno je zapotrebi vymenit?? kuju..;)

rekl bych, ze staci vymenit rameno a sterac, ne? zbytek bych cekal stejny... sterac je na vrakaci za kilo, dve... rameno nevim, cekal bych podobnou cenu.

Původně zaslal: navpoint

takze se to vymenit za ten novejsi neda? proc presne? kvuli tomu ostrikovaci? :papa

jj je to kvuli ostrikovaci ktery ten plastovy nema.. :nevim

a jestli se můžu zeptat jakej má vliv ostřikovač na to jestli je ten stěrač plastovej nebo plechovej:myslim

Původně zaslal: Medion

a jestli se můžu zeptat jakej má vliv ostřikovač na to jestli je ten stěrač plastovej nebo plechovej:myslim

no soucasti plechovyho sterace je i ostrikovac ale u plastovyho sterace je ostrikovac nahore na okne solo.. takze plastovy by tam teoreticky sel ale prisel bych o ostrikovac coz se mi nechce..:roll

hm tak to jo.já ho potřebuju vyměnit(plastovej)a novej stojí cca 800 kč a to je jako šílený a plecháč se mi tam nechce dávat.vypadá to hnusně.a to tam na tom plasťáku mám 2jitý gumičky

2Medion: na vrakovisti stoji 1-2 kila...

2Beda: a v cem je problem? tam je stejne jen pridelana hadicka na ostrik, nerikej ze by to neslo oddelat z toho kovoveho a pridelat na ten plastovej?

Pokud je mi znamo tak v kovovym steraci je ostrikovac integrovanej.. tudiz by si beda musel pridelat neco solo extra na ten plastovej.. coz by bylo celkem efektni kdyby to nebyla nejaka obludnost ta pridavna triska ;)

asi se na pristim srazu budu muset podivat, jak je to presne u toho kovoveho udelane... ;)

To bys mel ;) Navrchu hridele sterace jsou vyvedeny dve trisky ktery ostrikujou primo podel sterace :) Se divim ze to u noveho modelu zmenili pac me to prijde sikovny..

PS: Ja si diky tomu strikam pod kridlo :D :D

jeste jsem nemel rozdelanej ani jeden sterac takze nevim presne jak to tam je, ale bude to asi tak nejak jak rika AKCZ..:roker

jo jinak Vvitty az budes v HB tak muzem ten tvuj kuchnout a uvidime..:aut

2Beda: teda, takovy choutky si nech zajit, jsi stejny jak AKCZ, ten by mi taky nejradeji rozebiral dvere :D

na krivoklate se na to podivam ;)

Původně zaslal: Vvitty

2Beda: teda, takovy choutky si nech zajit, jsi stejny jak AKCZ, ten by mi taky nejradeji rozebiral dvere :D

na krivoklate se na to podivam ;)

Pravda.. na Krivoklatu se taky asi po necem podivam.... :mrk:P

2AKCZ: nene, tentokrat vezes na sraz TY NAS. A beru sroubovak ;)