Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cvakání 2,1TD


four.stroke

Recommended Posts

Čus limuzíňáci,potřeboval bych dát hlavy dohromady pls.Mám 2,1TD najeto cca 230 motor začal hlasitě cvakat,ale dělá to jen někdy ať je teplý či studený.Se zvýšením otáček to někdy přestane někdy ne.Nekouří, když začne cvakat tak mám pocit že to malinko hůř jede,ale to může být jen sugesce.Vypadá to na hydroštely nebo vstřik.Snažím se to odposlouchat ale nedaří se.Asi dvakrát se mi stalo že to po ránu nešlo natočit ,ale teď je to zase v pohodě:myslim:myslim:myslim:myslim Díky za rady;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rek bych ze hydrostely...rozdil poznas takto :

pojedes z kopce kdyz to zacne cvakat, pustis plyn, pokud bude cvakat dale tak je to hydrostelem, kdyz to prestane v momente kdyz pustis plyn tak asi vstik, pac prestal davat naftu.

Me kdyz to delalo tak to tesne nad hranici 2tisic otacek prestalo cvakat.

Vymena je ranec, 12klacku. S tim doporucuju vymenu veskerych gufirek a tesneni. Hlava se kvuli tomu nesundava... ja menil gufera na vacce, delal zaroven rozvody a spoustu jinych veci, takze ty hodrostely byly akorat hrebicek do penezenky :) kazdopadne pokud je budes menit, tak vsechny prootze za chvili ti stejne zacne cvakat dalsi a dalsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...