Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ecotek udelatko ...


LK7R

Recommended Posts

Jde jen skutečně o můj názor spíš podpořený zkušenostmi s podobnými porychtunky. Mám pocit, že to nebude tak žhavý, jak to vypadá. Pokud by to byl skutečný markantní přínos, tak se domnívám, že si už nějaká automobilka patentovala, nebo vyvinula něco podobnýho. U mě to prozatím spadá do kategorie \"úžasných přísad do oleje\" nebo magnetický vyrovnávač molekulární stavby paliva. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzasna prisada do oleje ... do toho bych nikdy nesel ... nemel jsem na mysli ten spray ... ale ten ventil podtlakovej...

v podstate by to melo delat virive proudy ktere by meli napomoci lepsimu promichani smesi vzduchu/paliva >> lepsi rozlozeni a slozeni smezi ve valci >> vetsi efektivita spalovani >> lepsi emise a drobna uspora pohonych hmot + jemne zoptimalizovani behu motoru

je tam i filmecek jak se s tim premava

nevim no ... zni to logicky a funkcne ... na 206gti.net to celkem uzivatele taky pochvalovali (to je neco jako nas klub) takze kdo vi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Guest Tomáš1

Kvalitní svíčky, Green nebo K&N filtr, aby autíčko pěkně dejchalo, kvalitní olejovou náplň k tomu ladáček a je to. Do motoru bych nešaha. Taková je moje představa pro mé Mi16. Laďák už mohl být ale kladky a rozvoďák je důležitější ale taky to něco stojí.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...