Sign in to follow this  
Followers 0
LK7R

Ecotek udelatko ...

5 posts in this topic

Jde jen skutečně o můj názor spíš podpořený zkušenostmi s podobnými porychtunky. Mám pocit, že to nebude tak žhavý, jak to vypadá. Pokud by to byl skutečný markantní přínos, tak se domnívám, že si už nějaká automobilka patentovala, nebo vyvinula něco podobnýho. U mě to prozatím spadá do kategorie \"úžasných přísad do oleje\" nebo magnetický vyrovnávač molekulární stavby paliva. :D

uzasna prisada do oleje ... do toho bych nikdy nesel ... nemel jsem na mysli ten spray ... ale ten ventil podtlakovej...

v podstate by to melo delat virive proudy ktere by meli napomoci lepsimu promichani smesi vzduchu/paliva >> lepsi rozlozeni a slozeni smezi ve valci >> vetsi efektivita spalovani >> lepsi emise a drobna uspora pohonych hmot + jemne zoptimalizovani behu motoru

je tam i filmecek jak se s tim premava

nevim no ... zni to logicky a funkcne ... na 206gti.net to celkem uzivatele taky pochvalovali (to je neco jako nas klub) takze kdo vi ...

Kvalitní svíčky, Green nebo K&N filtr, aby autíčko pěkně dejchalo, kvalitní olejovou náplň k tomu ladáček a je to. Do motoru bych nešaha. Taková je moje představa pro mé Mi16. Laďák už mohl být ale kladky a rozvoďák je důležitější ale taky to něco stojí.:(