Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hercules


Supersonic

Recommended Posts

Zdravím Vás, chtěl bych se Vás zeptat, zda nemáte někdo doma a nebo jestli nevíte o webových stránkách o autoalarmu zn. Hercules. Je to poměrně starší záležitost, ale v čechách díky formanům a felicíím poměrně rozšířená a také díky peugeotům, cca na minimálně 5-ti vozech jsem to viděl (myslím teď starší typy). Předem díky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 BlackRider: Ty jsi moje záchrana:super Po nespočtu peripetií s tím minulým autoalarmem (viz. fótum, byl to šmejd zn. Silicon) jsem právě ze své minulé 405ky (jeden pán mě tak trochu zbořil) vyndal právě Hercula, ale už je to nějaký pátek a ten fungoval bez problémů. Teď mám problém jediný, jak ho zapojit zpět, protože potom původním alarmu tam je v celku pěkný bordel, dělal ho nejspíš nějaký amatér. Takže veliká prosba, pokud můžeš, poprosil bych tě o nějaký manuál, popř. schéma zapojení, na netu fakt nic není a info jak se třeba nastavuje ovládání, apod. Ani nevíš, jakou mám radost:D:D:D:D

2 Komisar: Tak ten byl dobrý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

KDYŽ JSME U TOHO TAK BYL TO I JEDEN Z BOHŮ NEBO SE MEJLÍM??:potlesk

To snad nemyslíš vážně... Copak ty jsi nesledoval Kevina Sorba ve své největší roli v seriálu Herkules? :-) Herkules byl přece potomek Dia a nějaké pozemšťanky, jež odmítl žít s božstvem na Olympu a místo toho si vybral život mezi lidmi na Zemi. Navíc byl taky obdařen nadlidskou silou. Mezi jeho činy patří mimo jiné i například osvobození spoutaného Prométhea...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Původně zaslal: komisar

KDYŽ JSME U TOHO TAK BYL TO I JEDEN Z BOHŮ NEBO SE MEJLÍM??:potlesk

To snad nemyslíš vážně... Copak ty jsi nesledoval Kevina Sorba ve své největší roli v seriálu Herkules? :-) Herkules byl přece potomek Dia a nějaké pozemšťanky, jež odmítl žít s božstvem na Olympu a místo toho si vybral život mezi lidmi na Zemi. Navíc byl taky obdařen nadlidskou silou. Mezi jeho činy patří mimo jiné i například osvobození spoutaného Prométhea...

:xvul:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...