Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gps modul


oni

Recommended Posts

No popravdě použitý jsem ještě neviděl, sám osobně jsem ho sháněl, ale ceny nových se pohybují rozmezí cca 2.200 - 2.500,- Kč. Ono to zatím není pro moc telefonů a popravdě když už si koupíš telefon za cenu 10.000 - 15.000,- tak už tohle moc neřešíš:myslim

[upravil dne 19.3.07 Supersonic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám LD-3W a naprostá spokojenost. Používám ho se softwarem Smartcomgps na geocaching a v autě s TomTomem. Citlivost parádní, signál chytneš i v budově. Jestli máš N70, tak na tutu verzi symbianu seženeš software pro navigaci úplně v pohodě někde na netu. Jestli ne, tak mi napiš soukromou zprávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tomtom uz pekne dlouho,zatim ho pouzivam jako planovas tras nebo jako atlas,premyslim o tom modulu ale 2000,- jsou 2000,- !!ach jo!!

Vzhledem k té přenosnosti a velikosti to není hrozná cena. Od Nokie bych navíc čekal vyšší cenu.

Nedávno sem kupoval k noťasu usb GPS modul, samotnej stojí kolem 1300 (podle citlivosti signálu a kvality) nebo 5000 i s PC Navigator v češtině (3D pohled, plno zemí atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně ve firmě Fons, ale mívají to běžný počítačový formy třeba:

http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=21450&stiplname=navilock-gps-usb-receiver-sirf-iii-nl-302u-

Ale jestli má tvůj tel. bluetooth (předpokládám že jo) tak mrkni třeba na tohle:

http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=25657&stiplname=gps-bluetooth-modul-navibe-sirf-iii-vc-autoadapteru-a-sit-

Výhoda je, že to je víceúčelový (připojís BT k mobilu, notebooku, PDA...), Pro nabíjení vestavěných akumulátorů je možné využít jak autoadaptér, tak i napáječ z 220V (obojí je součástí balení). Modul využívá pro napájení standardní a často používaný mini USB konektor, pro nabíjení lze tedy použít standardní nabíječky s tímto konektorem nebo libovolný USB port. - takže v autě na nabíječce a až někam půjdeš tak jedeš na baterky. Supr věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...