Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor se cuká a nemá výkon 1,8 16V


Quiddo1

Recommended Posts

Mám dotaz,Dal jsem auto do autoriz.servisu Peugeot na výměnu rozvodů,svíček,oleje,filtru.Před tím než mi ho tak dobře opravili tak to jelo jak z praku (hotovej divočák).

Po opravě mi začal motor při rozjezdu chcípat a abych se rozjel tak musím hodně přidat plyn tak nad 2000ot.a stejně to spadne pod 1000ot.Motor běží celkem klidně na volnoběh ,akorát otáčky padají pod 1200ot. -900ot. děsně pomalu asi tak 4-5s.Při jízdě motor pocukává(jako by vynechávaly svíčky) ve všech otáčkách.Předjet auta není nic moc ,je to jako by mi vyměnily motor za 1200cm.Spotřeba taky vylezla z6,1 na skoro 9l a to teď jezdí moje manželka,takže žádná divočina. Takže otázka ,kde se stala chyba,kde nechal tesař díru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajed zpatky do servisu a chtej po nich napravu soucasneho stavu. jinak vypada to bud na spatny svicky, nebo na spatnou zapalovaci rampu, nebo ze by se jim pri meneni rozvodu posunul o jeden zub remen ? Kazdopadne bych to resil reklamaci jejich prace a trval na svem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v servisu jsem byl dali to na diagnostiku vše OK.Jedíný co našly tak bylo ,že se přidíral el.mag.ventil u škrtící klapky,je to někaké přisávání vzduchu,to vyčistily a vše je ok,když mi to říkaly tak sem nevěřil,ale po zkušební jízdě jsem jim musel dát zapravdu,takže naprostá spokojenost a to i s cenou 408,-kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...