Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak poznat ABS


lumpma

Recommended Posts

Pojedeš, prudce dupneš na brzdu a kola se buď zablokujou, nebo Ti začne kopat pedál (ABS je ten druhý případ)

Zkontroluj si ale nejdřív, že za sebou nikoho nemáš a že na silnici není píseček nebo jiný problém, aby Tě pak netahali z pangejtu nebo aby se Ti někdo nepodíval, co všechno vozíš v kufru

[upravil dne 18/3/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mad:

tak vas musim jeste jednou poprosit o pomoc mam fotku na HD ale nevim jak to dostat do prispevku. Pres prilohu to nejde a pokud dam IMAGE tak nevim co mam napsat mezi otviraci a zaviraci symbol. dejme tomu ze na disku C mam slozku PEUGEOT a tam je obrazek ABS.JPG

Diky moc

Jinak podle obrazku bych rekl ze to tam nemam, mam ale starsi verzi a tak si nejsem 100% jistej. Kazdopadne v technicaku neni krome barvy cisla, kasle, motoru, paliva a obsahu motoru o aute nic, proste anglani jsou jiny

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

:mad:

tak vas musim jeste jednou poprosit o pomoc mam fotku na HD ale nevim jak to dostat do prispevku. Pres prilohu to nejde a pokud dam IMAGE tak nevim co mam napsat mezi otviraci a zaviraci symbol. dejme tomu ze na disku C mam slozku PEUGEOT a tam je obrazek ABS.JPG

Diky moc

Jinak podle obrazku bych rekl ze to tam nemam, mam ale starsi verzi a tak si nejsem 100% jistej. Kazdopadne v technicaku neni krome barvy cisla, kasle, motoru, paliva a obsahu motoru o aute nic, proste anglani jsou jiny

diky moc

Co se týče obrázku tak je tu sekce pokusy.

Pokud jde o ABS tak jak uvádí Hurvajz pokud máš ABS tak máš za baterkou ten hliníkovej nesmysl co do něj jdou hadičky od brzd. ;)

[upravil dne 19/3/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim ze je to jasne proc tam mam kolem ty baterky tolik mista souhruzi tam neco zapomneli dat :D

Kazdopadne mockrat dekuju :super

Ale mel bych jeste jednu otazku (ja proste nedam pokoj) je lepsi koupit novy prasatko na zadni brzdy nebo pretesnit?

Nemam poneti jak narocny bude ho odpojit a napojit novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

je lepsi koupit novy prasatko na zadni brzdy nebo pretesnit?

Nemam poneti jak narocny bude ho odpojit a napojit novy.

Osobně bych radši koupil nový než se s tim přetěsňovat. Stojí kolem 600 Kč. Největší problém pravděpodobně bude povolit brzdovou trubičku. Já na to použil klíč přímo na to určený (v podstatě vyřízlé očko) a šlo to relativně dobře. Potom samozřejmě musíš brzdy odvzdušnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě celej váleček.

Hlavně si zkontroluj co tam máš za závit. Já potřeboval levej na auto bez ABS a v autobennexu mi prodali pravej bez ABS, ale s větším závitem. No přišel jsem na omyl až když bylo auto na zvedáku a špatnej váleček dole. Naštěstí mi ho na prodejně vyměnili a ještě vrátili peníze, protože tam musím dávat váleček pro ABS a ten je lacinější. A špatná strana byla kvůli tomu že v katalogu L a P stranu rozlišujou z pohledu zepředu a ne zezadu.

Jinak ten špatnej stál 729,- a ten správnej 464,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

diky moc

Presne ty trubycky jsem se obaval tady me valecky nabizi za 3000 Kc a to jeste nejsou ani novy. Asi zaletim do cech :)

Tak jeste jednou diky za rady:super

No a mne sa podarilo zohnať tu po 500SK jeden valček. Akurát som si kúpil pravý a ľavý, len majiteľ predo mnou ten na ľavej strane nahodil pravý a tú trubičku prehol na druhú stranu. :o To by som veru nepovedal, že sa to dá takto prerobiť. :myslim:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...