Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výfuk


Pepito

Recommended Posts

Koncový díl výfuku? No, zkušenosti s tím nemám, ale taky jsem o něčem takovým přemýšlel. Chtěl jsem sehnat něco, co by trochu pomohlo výkonu a decentně vylepšilo zvuk - žádnou průchozí rouru s otravným zvukem co je slyšet přes celou ulici.

Zatím tam mám originální výfuk

Zvuk po startu s originalnim vyfuckem je na

Na youtube se toho da najit vic

Treba supersprint na 206xs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem se konečně rozhoupal a zakoupil nový výfuk.Je to značka Ulter Sport,k tomu i nové potrubí a objímky a dnes jsem jej namontoval :super Zatím jsem s ním moc nenajel (asi 3 km :) ),ale má to hlavně decentní zvuk a pěknou koncovku a "vo tom to je" :potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím videem to bude asi problém,mám sice digit.kameru,ale nevím jak se to dává na ty web.stránky.Teď musím jet pryč,ale večer si s tím pohraju a zkusím to tam nějak dát.

Jinak já mám kat.hned u motoru a ten je v poho,takže jsem měnil krátkou a dlouhou trubku,koncový výfuk(Ulter Sport 3.535,- Kč) a objímky.Celkem mne to vyšlo na 5.100,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja sem na youtube video dával a vcelku bezproblému. Bylo to natáčený foťákem v rozlišení 320x240, formát .mov a délka asi 10MB. trochu jsem to sestřihal a vyexportoval do - už ani nevim do čeho (asi do .wmv, nebo .avi)

Nejdřív se zaregistruješ, pak se přihlásíš na svůj login, pak dáš tlačítko upload videos (vpravo navrchu), popíšeš soubor, který chceš uploadovat a už to tam pereš pod tlakem :D

Sice jsou limity na 10min délky a na 100MB velikost, ale kdo to využije,že?

Jinak cena vcelku dobrá, až mi doslouží originální výfuk, tak to taky budu řešit, takže předem díky za informace

[upravil dne 1.5.07 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berry

mam v merku koncovej tlumiš přimo dělanej na 206 a i obsah motoru s koncovkou 100mm

www.soieta-tech.cz

Ty jsi ze Šumvaldu?Mám od tud manželku a dnes jsem tam byl pro syna u babičky,možná tam vídáš mýho pežotka :) Stává na malé straně u druhé zastávky od Břevence :papa

Jinak ten tlumič co jsem si koupil je přímo na typ vozidla dle motoru a karosérie a koncovku si můžeš vybrat ze čtyř druhů.Podívej se na web.stránky www.autovyfuky.info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera i dnes večer jsem se pokoušel na ty stránky "yotube" nahrát video výfuku,ale asi na to nemám buňky,prostě mi to nejde :mad:

to: Berry,Tvoje lvíče jsem ještě neviděl,máš stejnou barvu :super až pojedu do Šumvaldu,tak bychom se mohli sejít a pokecat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berry

Pepito proč ne sem pro:potlesk:super

jo a de to sem a potom dej na forum odkaz a ja si to sosnu

www.edisk.cz

Ok :super

Jo a nechtěl by jsi jet taky na sraz do Olmiku?Já byl zatím na jednom (posledním) a moc se mi to líbilo :super

Pokud by jsi měl zájem tak čučni na poslední srazy : Střední morava :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: Berry

Pepito proč ne sem pro:potlesk:super

jo a de to sem a potom dej na forum odkaz a ja si to sosnu

www.edisk.cz

Ok :super

Jo a nechtěl by jsi jet taky na sraz do Olmiku?Já byl zatím na jednom (posledním) a moc se mi to líbilo :super

Pokud by jsi měl zájem tak čučni na poslední srazy : Střední morava :papa

tam jedu sem na to koukal se potom dohodnem a pojedem spolu ne???

[upravil dne 3.5.2007 Berry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berry

Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: Berry

Pepito proč ne sem pro:potlesk:super

jo a de to sem a potom dej na forum odkaz a ja si to sosnu

www.edisk.cz

Ok :super

Jo a nechtěl by jsi jet taky na sraz do Olmiku?Já byl zatím na jednom (posledním) a moc se mi to líbilo :super

Pokud by jsi měl zájem tak čučni na poslední srazy : Střední morava :papa

tam jedu sem na to koukal se potom dohodnem a pojedem spolu ne???

[upravil dne 3.5.2007 Berry]

Dobře.Pak to domluvíme. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Nahraj prosím video a hoď to na www.youtube.com (já tam mám zvuk orginálního výfuku -

Cos teda všechno měnil a na kolik tě to vyšlo(svody,kat, střední potrubí, poslední díl výfuku a koncovku,....)?

Je nějakej rozdíl v chování auta?

Sláva!!! Tak se mi konečně podařilo dostat to video na yotube :super:papa

[upravil dne 5.5.07 Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...