Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zrychlování na dálnici


Ferin007

Recommended Posts

Nevim, jake ktera pojistovna pouziva metriky, ale nevim proc bych se svym 2.0 HDi 136k mel platit vyssi povinne ruceni nez s 2.0 HDi 110k co ma soused. To by bylo kecu. Spotrebu mame stejnou, na dlouhych tratich diky 6kvaltu dokonce mam nizsi. A nejaka stara 1.9 d o vykonu nula nula nic, absolutne nesetrna k zivotnimu prostredi zaplati jeste mene :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Už bylo na čase, aby se začalo pojišťovat podle kW.:potlesk:potlesk:potlesk Zkuste jet s 1,2 HTP do kopce s naložením přívěsným vozíkem. Stačí potkat Fabii v v kopci u Votic. Kdo to tam zná, tak ví, co mám namysli.:grr

Taky vítám pojištění dle výkonu a ne dle obsahu.Kupoval jsem sice auto s menším obsahem, ale i u tohoto vozidla je možné laborovat s výší pojistného.Rozpětí je značné od cca 2 700,00 Kč do 4 700,00 Kč při využití bonusu.

Votičák se dá vyjet velice svižně i s vozidlem s menším obsahem, ale nesmí spadnout otáčky motoru přibržděním za nějakým loudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tou 1,6 šestkou, přeci jen 2.0 je 2.0 a papírově tam můžeš mít napsáno, že to je lepší než cokoli ostatního, ale realita všedního dne je jinde ;) Taky mám v papírech napsáno max. rychlost 205 km/h a byl jsem změřen při 219 km/h a kdybych chtěl tak si jde za plynem dale:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...