Sign in to follow this  
Followers 0
BobyD

jaky predni ramena na 205ku?

9 posts in this topic

Nemate nekdo zkusenost ktery predni ramena na normalni 205ku jsou dostatecne kvalitni? v lete jsem daval nove Febi ted jsem byl na geometrii a zjistili jsme ze jsou v pytli [cca 60tkm] premyslim o

ramenech Moog ale radsi si necham poradit abych nemusel za pul roku davat nova.:myslim

Moog je prý lepší než prvovýroba. Ale taky stojí skoro stejně jako prvovýroba. Tyčka stabilizátoru 800, rameno na berlingo,partner,xsara 4000 vč dph. Za to rameno je to ranec. Ještě že mi kámoš dává slevu skoro 30 %

jestli chces ramena na 205, tak mam v garazi jeste 2 zbyle z moji stare kary. Za 1000,- jsou tvoje. Je na nich asi 3000km. Jsou to druhovyroby, nejaka Italie

Původně zaslal: voštík

jestli chces ramena na 205, tak mam v garazi jeste 2 zbyle z moji stare kary. Za 1000,- jsou tvoje. Je na nich asi 3000km. Jsou to druhovyroby, nejaka Italie

gti nebo obyč?

Přední spodní ramena na 205 D mi vydrží 40 tkm druhovýroba za 1200,-/ks. Je to takový \"evergreen\"

Víc snad říkat nemusím...

Co na tych ramenach tak casto odchadza? resp. ako zistim ci je s nimi nejaky problem? ved su v nom len 2 gumene silentbloky a 1 gulovy cap, pokial viem.

Diky asi tedy zkusim moggy protoze me vakt nebavi menit ramena kazdeho pul roku.

To MareC3k:Odchazi cepy a ty nejdou menit takze cele rameno navic se kurvi i gumy ktere drzi rameno tesne u motoru a tim se mrsi geometrie proste tohle auto ma skeveli motor ale podvozek je podstatne slabsi:(

Diky Voštíku litr je dobra cena ale fakt potrebuju kvalitu nakonec to mozna nebude ani moog ale original peugeot.

Tie gumy sa samostatne vymenit nedaju? este jedna vec.. mozu tie ramena robit to, ze ked pustim plyn, tak auto tiahne do prava? ak znova pridam tak ide rovno? nerobi to velmi, ale trocha to citit... :( pricom uchytenie stabilizatora na napravnici je na 100% OK

[upravil dne 23.3.07 MareC3k]

Gumy se samostatně vyměnit dají, nicméně životnost těch vyměněných je dost mizerná. Ale stojí cca stovku, takže se to dá, a je to na chvilku. Problém je spíš ten čep, tam když se objeví vůle, jde rameno do sběru. Už jsem měl i kousky, co měly vůli po 15tis km...

Pokud auto někam táhne v záměru či naopak při puštění plynu, bude to dělat právě vůle v uložení - ať již ramen, a nebo stabilizátoru, který u téhle 205 dělá s ramenem trojúhelník, místo trojúhelníkového ramene a samostatného stabilizátoru přes kosti co má GTI, nebo 306, 405 atd.