Sign in to follow this  
Followers 0
Dr4Gon

Ovládání pod volantem + Sony

7 posts in this topic

Se chci zeptat jestli je nějaká možnost,když si dám místo origoš rádia rádio od Sony aby mi stále fungovalo ovládání pod volantem?

Poud si na to ovládání koupíš redukci (která je na Sony celkem mastná a ne ke každýmu rádiu jde přidat), tak to pofrčí. Mám podobný problém, ale radši tam nechám starý origo, než abych měl pod volantem díru nebo nefunkční páčku ;)

uvazoval som nad tym adapterom,ale pozeram ze je tam 3.5mm jack...to znamena ze ten vystup musi mat aj moje radio?

ved ak to ma radio,znamena to ze je k tomu ovladac na volant,takze je potom ta redukcia uplne zbytocna...:nevim

Původně zaslal: Bloodeye

ved ak to ma radio,znamena to ze je k tomu ovladac na volant,takze je potom ta redukcia uplne zbytocna...:nevim

tohle jsem vubec nepochopil...v kazdym pripade ty fotky u adapteru 306 vs. sony jsou podle me jenom ilustracni (dalku pres 3,5 jack pouziva pioneer :) ) ..redukci urcite potrebujes

sony take pouziva jack 3.5 na dalku,da se k nemu pripojit dalkovy ovladac xm x4s,stoji od 900kc novy,ja ho sehnal v bazaru za 300.nicmene jsem koupil ten adapter taky ,abych ho mohl svoji sonku propojit s originalni packou pod volantem,ale s moji sonkou nefungoval,tak me vratili penize:papa:papa

[upravil dne 18/3/07 genzer]

Asi jsem to moc nepochopil sháním redukci na rádio panasonic,ale tam popisují ovládání na volantě,ale já mám pod volantem!:myslim