Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak řadit?


Dr4Gon

Recommended Posts

1- odpich

2- max 40

3-max 60

4-max 70 u 60 to má pěkný zvuk tak bych řek že to točí tak 2.2

5- max 90

taky sem měl fáčko tak jezdím trochu s lehkou nohou občas to ale vytoč motor potřebuje jak vysoké tak nízké otáčky ale pozor na moc nízké to se potom motor blbě maže protože čerpadlo nedává potřebná tlak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AhMeD_AMD

Já řadím jak Lavak_Bob.......

A souhlasím že Favorit dělá výrazně větší hluk, taky jsem z něj přešel, ti co tvrdí že v tom není rozdíl tak by se v něm měli projet :) rádio jsem kolikrát ani neposlouchal protože to nemá cenu (mimo město)

neber to osobne,ja mel facko z roku 87,trochu zrezly,ale ze by bylo hlucny,ani nahodou!!!bylo hlucnejsi nez 306,ale uplne v norme i pri vytacenejch stupnich!!!nechci urazit toho kdo to zde psal,ale tak trochu to nechapu!!ja radim aniz bych asi poslouchal,nebo mi to uz prijde automaticky a taky zalezi na situaci v provozu!

[upravil dne 22/3/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merglos: mi vezme dvojku v 95ti omezovac :myslim:D:D:D

Dr4Gon: Jinak mezi 50-60 jezdim na 4ku, od 60-65 davam 5tku, pocitam s tim, ze budeme mit stejne motory - jenom ty budes mit KDZ a ja KDY. V 90tce se da rychle podradit na 3ku a zrychlovat do 110... :D Zezacatku si radsi vypni radio a poslouchej motor :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem tím Favoritem zase jel a jak říkám, mimo město se rádio moc poslouchat nedá. Neříkám že to řve nebo tak, ale rozhodně je to hlučnější než P306. Na Favorita nedám dopustit, kdyby nerezivěl asi bych se tady na fóru nikdy neukázal a spokojeně bych na něm lítal ještě roky, každopádně vyšší hlučnost je mu prostě vlastní.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AhMeD_AMD

Včera jsem tím Favoritem zase jel a jak říkám, mimo město se rádio moc poslouchat nedá. Neříkám že to řve nebo tak, ale rozhodně je to hlučnější než P306. Na Favorita nedám dopustit, kdyby nerezivěl asi bych se tady na fóru nikdy neukázal a spokojeně bych na něm lítal ještě roky, každopádně vyšší hlučnost je mu prostě vlastní.....

tak to s tebou musim souhlasit,rez jedina vada,jinak ho mam porad a to sem mel ten model 1994 1.3mpi 50 kw a uplna spokojenost!ale jak rikam byl na postupu a zbavil jsem se hned a taky jsem za nej dostal 55 koliku,dobre ne!!byl prodan a koupen nekym za 65 koliku!tento favorit byl ovsem opravdu potichy,pri vyssich rychlostech znel tak trochu jako ropak!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...