Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak řadit?


Dr4Gon

Recommended Posts

Heh zdá se to bejt jako blbej dotaz,ale koupil sem si 306 rv. 98 s motorem 1.4 a nemam tam otáčkoměr,ale jenom velký blbý hodiny:( Tak by mě zajímalo při jakých rychlostech je tak optimální přeřazovat kvalty.Abych moc nevytáčel motor a nebo naopak neřadil při malých otáčkách.A další dotaz je zdali se dá dodatečně namontovat otáčkoměr místo trěch hodin a kolik to eventuelně bude stát:myslim Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řadit nejlépe s vyšlápnutou spojkou pohybem řadící pákou :D:D:D:D:D:D

No jinak opravdu nejlépe se řadí podle ucha (v autech otáčkoměr mám, ale že bych při řazení nějak sledoval kolik otáček zrovna točím, toho si fakt nejsem vědom)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj,ono se řekne podle zvuku motoru,ale když ten neni skoro slyšet a ještě když hraje rádio.Já měl do ted Favorita a to bylo slyšet krásně i přes řvoucí rádio:D 306 nemam ještě ani tejden,tak si na ní taky teprv zvykám:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Merglos

1.-60km/h 2.-100km/h 3.-140km/h 4.-170km/h 5.-200km/h :D:D:D :o .....to fakt poznáš podle zvuku motoru :super

to si trochu prehnal ne??tyhle hodnoty mozna na dalnici!podle rychlosti se to neda!!podle sluchu je to nejlepsi!od fava k 306 neni zadnej rozdil od zvukovejch veci mototu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Merglos

1.-60km/h 2.-100km/h 3.-140km/h 4.-170km/h 5.-200km/h :D:D:D :o .....to fakt poznáš podle zvuku motoru :super

to si trochu prehnal ne??tyhle hodnoty mozna na dalnici!podle rychlosti se to neda!!podle sluchu je to nejlepsi!od fava k 306 neni zadnej rozdil od zvukovejch veci mototu!!!

Podle těch smajlíků tam si jen dělal srandu bych řekl;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dr4Gon

nj,ono se řekne podle zvuku motoru,ale když ten neni skoro slyšet a ještě když hraje rádio.Já měl do ted Favorita a to bylo slyšet krásně i přes řvoucí rádio:D 306 nemam ještě ani tejden,tak si na ní taky teprv zvykám:)

No řekl bych, že 306ka zase tak dobře odhlučněná není nebo jsi trochu nahluchlý z toho Favorita jak jsi si pouštěl radio na plný pecky :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2medved: ne vzdy ;) na jednicku se da jet 60 i s kratkou prevodovkou. ale pravda, asi ne v te 1.4 o ktere je rec....

2merglos: 1.4 a 200 na ctyrku je dobry :D mel bys udelat neco s tachometrem :D:potlesk

2akcz: no ja jezdim ve meste 4-5 na tech 60km/h... 6 uz mi prijde podtacena, i kdyz pokud necekas akceleraci tak to veme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty .. co sem s Tebou jel na sraz tak na muj vkus dost casto tocis pomerne vysoko z cehoz mozna pak plyne i spotreba kterou sme resili ze mas nejak vyssi nez ja ale na druhou stranu v Praze se na 6ku takhle jezdit opravdu neda.. je to spis udrzovaci rychlost do dlouhych vesnic coz se da v pohode..

Btw. mam taky za to ze staci jen nacvaknout jinou pristrojovku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v meste radim priblizne takto

1-rozber

2- max 30hm/s

3- max50km/h

4-max60 km/h

5- ides hore.... :papa

samozrejme ze je to vzdy individualne podla toho ako rychlo sa potrebujes rozbehnut a tak...

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...