Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mrizka do predniho spoileru 206


LK7R

Recommended Posts

Nevite kde se to da koupit? Mam cerny auto a nechci stribrnou protoze by to vypadalo desne. Spis cernou a strikat sprayem to je taky prasarna a jeste by se to voloupalo. Nevite kde to koupit? Nejlepe v nejakem ne-tuning obchode, aby nevedeli, ze si k tomu maji nauctovat \"tuning prirazku\". Kuci od Escape6 takovou mrizku sice meli ale problem byl v tom ze byla na Pazouta moc kratka takze bys se musela nastavovat... a to by vypadalo blbe.

Jinak pokud to nekdo uz delal tak - vystrihli/vyndali jste ty plastovy listicky co tvori tu mrizku a nebo to cely vyndali a udelali novy uchyty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel jsem vždy viděl mřížku nastavovanou a původní plastová byla pryč. A přidělanou samořeznými vruty. Asi ideální by byla naklapávací do děr po té plastové. (např. 206 RS) Ale nejlevnější řešení je, jí vystřihnout ze starého krytu na kamna - wafky :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chtel jsem ti rict at skocis do Escape, ze maji original Rieger, ale tam uz jsi asi byl :D Zkus jeste Sportstyl nebo C.A.T. Ten tahokov se pridelava vlastne hrozne jednoduse, vyndas puvodni plastovou mrizku a tuhle tam proste prilepis. Nekdo to lepi silikonem, nekbo to lepi lepidlem na celni okna. To lepidlo na okna drzi vic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem to resil... chvili jsem jezdil i s 5 cm dirou na kazde strane... Nastesti u me neni problem tam dat dva tahokovy :D

Myslim ze jediny zpusob je zajit nekde kde tahokov vyrabeji, a nechat si ho ustrihnout... a myslim ze to vyjde na nejake drobne...

No, a potom to striknout barvou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 roky později...
Původně zaslal: bodmrazu

No ono to u 206 neni zrovna tak jednoduchy tam dat tu mrizku protoze musis rozebrat celej predek sundat masku svetla a pak predni naraznik a pak az tu blbou umelohmotnou mrizku:)) Jo a ve ferone maj i delsi mrizky ...:))

jj, muzu potvrdit, mrizku tam mas hned, ja ji koupil na netu v tuning obchode, http://www.tuningshop.cz/Tahokov-stribrny-velka-oka-typ-S2-velikost-125x30cm_g5799.html (jenze stribrnou) v hliniku. Chyt sem ji tam tak ze sem v uchytech co drzi puvodni mrizku (cernej plastovej bazmek co sem vyhodil) propalil nahratym dratem dirky, tahokov sem usrih akorat na velikost a tam co to prilehalo k tem uchytum tak sem ho prostrihnul a usadil pevne do masky a nasledne tema dirkama sem provlik dratek (slabej) a pridratoval k tahokovu... to jen tak nekdo nesunda, prislo mi to lepsi jak lepeni... Jenze sem to delal asi 5 hodin, 20 minut tahokov, a zbytek jako sundavani svetel a masky (zarezlej zasr... šroub) plus prace s naradim ne uplne k tomu odpovidajicim trval zbytek ty doby, ale vysledek stoji za to :super

[upravil dne 30.11.06 Joest]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No tak pro inspiraci se taky přidám je pod tím původní plast v barvě a na to sem dával tu mřížku,je v pravo nadkládaná zakryl sem to vidí te jak,není to ani vidět dal sem to i na druhou stranu a nic není poznat mám na mysli tu 306,u te 406 sem nemusel nic nadkládat jenom sem tu mřížku dal na ten původní plast;):super

post-0-14109595031948_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře, díky za inspiraci

Na té 406ce by možná mohla být mřížka v jiný barvě (co třeba černou?). Jax tam tu mřížku připevnil? (lepils to na původní plastový, nebos původní plasty dal pryč a chytil mřížku do nárazníku?

Mám doma koupenej tahokov - je to asi o pět čísel širší jak původní plastová mřížka u 206ky (takže velikost bude v pohodě), ale mám to v barvě stříbrné a to by na černým autě nevypadalo nejlíp. Tak přemýšlím jak to stříknout do černý barvy, aby na tom ta barva vydržela (když to stříknu sprejem,tak to sice bude černý, ale jak se tu bude odírat (od šutříků,atd..), tak se ta barva bude olupovat - což není dobré. Každej měsíc bych to musel nanovo opravovat)). Existuje nějaká - \"trvanlivější\" barva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na zhoršení přísunu vduchu k chladiču vůli těmto mřížkám.

Ty původní nejsou ze srandy navržený pro co nejlepší přisun vzduchu na co největší plochu chladiče.

Opět vítězí vzhled nad rozumem a technikou = tuzing.

[upravil dne 4/12/2006 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tanagy -->>ta fotka není nim moc,ve skutečnosti to vypadá ohodně líp na te 406.Něž sem ty mřížky nahazoval tak sem to stříkal i lakem, aby to dýl vydželo proti vnějším vlivům.

Mřížka je vystřihlá přesně podle původního plastu,přichycené jsou na původní plastovou mřížku měděným drátem na několika místech(je provlíkaný mezi těmi oky mřížky nové a plastové ) samozřejmně stříknutým do barvy takže to není vůbec vidět;)

O trvanlivější barvě nevím,mřížku sem vždycky kupoval v barvě jakou sem chtěl a přestříkaval sem jí lakem (někdy i tou samou barvou a pak lakem).

Ta stříbrná bude na černém autě trošku razyt,ale nemuselo by to vypadat špatně(skoušel si to jak to vypadá),každému se líbí něco jiného zaléží na tobě.

To Fusion -->>no ty abyses neozval,sice sem myslel že se dřív ozvou jiní,ale stebou sem taky počítal :aut:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

To Fusion -->>no ty abyses neozval,sice sem myslel že se dřív ozvou jiní,ale stebou sem taky počítal :aut:D:D:D:D:D

Nevím jak tvou větu mám chápat ale každopádně si jednou řeknem jakej smysl ta mřížka měla, uvidíš :papa

Mmch. já nemám nic proti vzhledu toho, protože když je to dobře udělený tak to vypadá dobře. Jen se snažím předem varovat.

Kamoš si to tahle udělal a přehřívá se mu od té doby motor při vyšší rychlosti a tahlích kopcích (dálnice Praha Brno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion.

Jo, chápu tě

Ale sou tady dvě varianty.

a) Buď odstraníš původní plastový díl (mřížku) a místo něho dáš tahokov. -> nemyslím, že tahokov bude protékajícímu vzduchu působit větší odpor jak původní plastová mřížka. Ale spíš bych se bál toho, že motor bude neustále zašvihanej jak jetel - ono totiž v původním plastovým díle jsou otvory skoro jenom v prostoru chladiče.

b) Nebo tam necháš původní plastovou mřížku a na ni připevníš tahokov (tady bych se asi bál, že toho vzdudchu se tam přecejenom dostane o něco míň).

c) A nebo se dá původní mřížka decentně vykuchat - zbude z ní jen okrajová část - a na tu okrajovou část připevnit tahokov. Co se týče vzduchu - bude to podbný jak varianta a). Ale zase hrozí ten zašvihanej motor (to by se dalo vyřešit nějakou černou deskou, kerá by vzduch pouštěla jen na chaldič).

To fusion. Takžes tam nechal původní plastovou mřížku a na ni si připevnil tahokov. No, je to asi ta jednodušší a nejjistělší varianta. Stříbrná mřížka na černým autě fakt asi moc řve (viz foto).

Budu to nejspíš stříkat buď do tmavěšeda, nebo dočerna...ta vrchní vrstva laku není špatný nápad ;)

[upravil dne 5.12.06 tanagy]

post-0-14109595043136_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: chuck11

To Fusion -->>no ty abyses neozval,sice sem myslel že se dřív ozvou jiní,ale stebou sem taky počítal :aut:D:D:D:D:D

Nevím jak tvou větu mám chápat ale každopádně si jednou řeknem jakej smysl ta mřížka měla, uvidíš :papa

Mmch. já nemám nic proti vzhledu toho, protože když je to dobře udělený tak to vypadá dobře. Jen se snažím předem varovat.

Kamoš si to tahle udělal a přehřívá se mu od té doby motor při vyšší rychlosti a tahlích kopcích (dálnice Praha Brno).

Chápat ji máš tak ,že sem čekal že si trošku rypneš.

Ohledně té teploty na 306 vyleze na 80 stupnů a nechce se pohnout víš, pokud se nejezdí stylem jízdy omezovač:D

A u té 406 se drží jako vždycky na 90 stupních,takže problém s teplotou nemám a ani nebude;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...