Sign in to follow this  
Followers 0
jardamaly

mot.olej

4 posts in this topic

Ahoj kluci, chci dát mot . olej Total 10 W 40 7000, a chtěl bych ho koupit přes internet. Máte s tím někdo zkušenosti , jestli je stejně kvalitní jako ten ze servisu? Zaráží mě totiž ten rozdíl v ceně a nemáte někdo zkušenosti , kde ho sehnat? Díky všem. jardamaly@seznam.cz

Původně zaslal: jardamaly

Ahoj kluci, chci dát mot . olej Total 10 W 40 7000, a chtěl bych ho koupit přes internet. Máte s tím někdo zkušenosti , jestli je stejně kvalitní jako ten ze servisu? Zaráží mě totiž ten rozdíl v ceně a nemáte někdo zkušenosti , kde ho sehnat? Díky všem. jardamaly@seznam.cz

no, řeknu to takhle, kup to přes net nebo v autodílech

cena servisu je na tohle neskutečně drahá a navíc nevíš co ti tam nalejou, páč to nevidíš, já dávám přednost orig balení před stáčeným olejem ze sudu, v jednom nejmenovanym servise dávaj do aut Starline místo Shellu, kterej za to vydávaj:D

ja kupoval dve 5l baleni na www.olejservis.cz a v pohode, jen je treba vymyslet co udelas s tim starym olejem a s filtrem, je treba je zlikvidovat ekologicky a v kazdym servisu ti to treba jen tak nevezmou, coz se nedivim, protoze proc taky, kdyz oni za likvidaci musi zaplatit a ty jsi jim nedal vydelat pri vymene, ze jo

Odběr použitého oleje zajišťují např. sběrné dvory. Vlastně každá obec musí občanu sdělit, kam s odpadem. ;)