Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kto poradi


culto

Recommended Posts

..uz dost dlho zlobi moja 205 GTi, a to tak ze chcipa kedy sa mu zachce ( pri predbiehani, na colnici na volnobeh, pri 50Km/h, pri 90Km/h...) , proste stale..chcipne a motor potom tocim a hned nenaskoci..pockam cca pol minuty natocim a idem dalej..niekedy chcipne po 30km, nekedy po 5Km a nikedy aj 2 x na 1Km :bojim ..mimochodom mam menenu inducku, modul zapalovana, komplet rozdelovac, pal. filter, sviecky su tiez OK, a zajtra bude snad aj nova ridici jednotka..neviete co by to mohlo este robit? nejake cidlo abo nieco..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli v Tvé 205ce máš imobilizer, ale mě U VW T4 přesně tohle dělalo špatný relátko v imobilizeru (někdy chcípl 3x denně, někdy týden ne, někdy při plným plynu - chuťovka, cca 2x při předjíždění - někdy na volnoběh, nikdy ale NE na dílně. Při kontrole přes PC zjistili jen, že se objevuje \"sporadická závada\" a konec.).

Odstranil mě to až kamarád elektrikář, když jsem mu při weekendové pijatice problém popisoval a byl jsem docela naštvanej, že už mě to zlobí cca 3 měsíce a nikdo na nic epřišel. Tak v neděli ráno otevřel pojistkovku, vyndal relátko, ukázal mi zoxidovaný kontakty na tišťáku, něco propájel a imobilizer fungoval až do prodeje auta (cca250 tkm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nevím, jestli v Tvé 205ce máš imobilizer, ale mě U VW T4 přesně tohle dělalo špatný relátko v imobilizeru (někdy chcípl 3x denně, někdy týden ne, někdy při plným plynu - chuťovka, cca 2x při předjíždění - někdy na volnoběh, nikdy ale NE na dílně. Při kontrole přes PC zjistili jen, že se objevuje \"sporadická závada\" a konec.).

Odstranil mě to až kamarád elektrikář, když jsem mu při weekendové pijatice problém popisoval a byl jsem docela naštvanej, že už mě to zlobí cca 3 měsíce a nikdo na nic epřišel. Tak v neděli ráno otevřel pojistkovku, vyndal relátko, ukázal mi zoxidovaný kontakty na tišťáku, něco propájel a imobilizer fungoval až do prodeje auta (cca250 tkm)

:myslim je to logicke, ale imobilizer som tam mal pridavany ale uz som menil spinacku tak som ho nezapojil..chcipalo to s nim aj bez neho..kde je to relatko na pal. cerpadlo nech ho kuknem?

[upravil dne 17.3.07 culto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...