Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

806 - EXPERT


koldam1

Recommended Posts

Ahoj, možná budu vypadat divně a nebo to už někoho napadlo ale přesto se zeptám :

tak mně dnes napadla myšlenka naroubovat přední světla, masku a kapotu z novějšího typu EXPERTA na 806ku, má s tím někdo nějaká zkušenosti , ten čumák se mi líbí a pohledově to vypadá že by to mohlo jít ???:roker

[upravil dne koldam1]

post-0-14109595381279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajda

Vím že Ulysse 94 a facelift 98(99?) má i jinou stěnu chladiče nebo něco dalšího. Proto u toho nejde snadno přeskládat starý model na nový. A měnil bys ještě nárazník.

No nemyslel jsem si že to půjde jen přeskládat, to by asi bylo moc jednoduché, spíš mně zajímá jestli pasuje to světlo, s maskou zase nebude tak velký problém a kapota se dá v nejhorším přispůsobit té masce, narazník bych vyřízl a upravil ten půvadní. Nevíš o někom kdo by mněl katalog nahradních dílu na experta ci fiat scudo abych to mohl porovnat ?

[upravil dne koldam1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

držím palce ,předni naraznik se sundava i s vyztuhou a do cela těžko se bude upravovat, spiš jen dopasuj masku a světla ,popř držáky světel ale mam pocit že problém bude s chladičem,jde o to co je to za motor a zda ma klimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiat Ulysse ,Peugeot 806, Citroen Evasion a Lancie Zetta ,vše je totalně stejné jen se liší předni světla a zadni a co se tyče vzhledu tak je nejhezči předek na Lancii Zeete.Těch je ale malo,nakonec jsem dal přednost 406 v combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vcera jsem se musel nedobrovolne zabyvat ulozenim zbytku sveho predniho narazniku a tak mohu potvrdit, ze

- predni naraznik na 806 je v kuse s vyztuhou

- vymena masky a svetel se zda jednoducha, mozna ale bude potreba vymenit i pricku (kvuli drzakum svetel a zamku kapoty) a pak uz to nemusi byt takova sranda - viz treba pripevneni chladice a pod.

Taky bych se klonil k nazoru nechat puvodni naraznik a vymenit jen svetla+masku+pripadne kapotu. Navic predni naraznik Experta je sladeny s oterovymi listami na boku, takze jsi nejsem jisty, zda bude naraznik z Experta na 806 vypadat prirozene :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raa

Ahoj,

vcera jsem se musel nedobrovolne zabyvat ulozenim zbytku sveho predniho narazniku a tak mohu potvrdit, ze

- predni naraznik na 806 je v kuse s vyztuhou

- vymena masky a svetel se zda jednoducha, mozna ale bude potreba vymenit i pricku (kvuli drzakum svetel a zamku kapoty) a pak uz to nemusi byt takova sranda - viz treba pripevneni chladice a pod.

Taky bych se klonil k nazoru nechat puvodni naraznik a vymenit jen svetla+masku+pripadne kapotu. Navic predni naraznik Experta je sladeny s oterovymi listami na boku, takze jsi nejsem jisty, zda bude naraznik z Experta na 806 vypadat prirozene :myslim

No přemýšlel jsem o této variantě ale pokud bych lištu na nárazníku dal do barvy a ty naboku zrušil bylo bz to ještě hezčí. No zatím to ztroskotalo na světlech a masce s kapotou, jejich cena za nové díly je příliš vysoká, pokud by jste věděl někdo o použítých světlech a masce za rozumnou cenu, dejte vědět,kopotu bych popřípadě upravil sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Myslíš zrušit lišty po celé délce boků? Mám dojem, že tam pak budou dírky od těch čudlů, co ty lišty držej!

to sice jsou tam dírky co držej ty lišty ale to je věc která se dá odstranit nebo spíše zadělat, auto stejně půjde do laku tak to je věc která mně netrápí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...