Sign in to follow this  
Followers 0
KoNG

P 206 HDi nějaký kablik navic

6 posts in this topic

Ahoj všem

Při včerejší obhlídce svého vozu jsem zjistil že mi u pojistkové skřínky v interieru vysí nějaký nezapojený kablik neví někdo co by to mohlo být ? Konektor má 6 kolíčků :)

Díky

BTW: Jinak jsem volal do Blaukpuntu jestli je možny bvyměnit autoradio Peugeot za Blaukpunt a řekli že jo jenom k tomu potřebuji nějaký VAN převodnik za 2670 (obj. č. 7607589551) to jenom kdyby to někoho zajímalo. :)

[upravil dne 16.3.2007 KoNG]

post-0-14109595379909_thumb.jpg

Zdravím Tě KONGU, nevím jestli si pamatuješ kdysyk jsem od Tebe bral bužiruku na olemování plexy v PC.

No konektor k čemu je nevím. Ale k druhé části na Citroenech se řešilo jak zprovoznit ovládání na volnatu na jiné rádio a kluci tam přes nějakej převodník z odporů udělali redukci samy za pár kaček, protože ovládání u našich aut fungovalo na pricipu každé tlačítko v podstat ějinej odpor nebo tak nějak co si vzpomínám. Takže zkus hledat než vyplázneš takovej balík za redukci. A jelikož je to PSA tak by to v 206tce mohlo být řešeno stejně.

Xantik: Jasan vzpomínám BTW: Jak si nakonec dopadl s tím PCkem ? Já nakonec šel do uplně nové skříně páč tu starou jsme tak zůžoval až se to postupně rozpadlo :(

Nemáš link ńa to forum ? Docela by se to hodilo pokud by to fungovalo bylo by to super nic proti radiu RD3 ale dnešní svět audia je už trošku dál :)))

Tak zatím jsem nepřišel na to kam by tenhle káblím měl vést ani odkud je to natažený :nevim

Nemá někdo schéma na tu muxovou 206 prosím ? díky

tak jsme tuhle záležitost vyřešil je to kablik který má být zapojen pod airbagem (čidlo teploty vzduchu uvnitř vozu) ikdyž teda klimatizace jela i bez něj tak nevím jak je to možné :D ale je to vyřešený to je hlavní ne :D