Vojta1

16 posts in this topic

Ahoj! Prosím Vás, jak mám vložit obrázek svojí 406-ky jako avatar??? prosím přesný postup.V nápovědě sice je, že ho mám vložit do kolonky avatar, ale už tam není jak! Díky za rady

Původně zaslal: Vojta1

Díky snad se to povedlo!

No, nepovedlo - když pominu to, že není úplně nejlepsší nápad mít v podpisu obrázek o rozměrech 450x600px, tak mám dvě přípomínky - 1. Máš v podpisu nějaký redundantní kod, 2. Pro pokusy máme Pokusy. ;)

Tak já nevím co stím, asi to teda smažu a budu bez něho-škoda. Já fakt nevím jak na to-rezignuju:myslim.Díky za snahu pomoct!:super

Tak já nevím co stím, asi to teda smažu a budu bez něho-škoda. Já fakt nevím jak na to-rezignuju:myslim.Díky za snahu pomoct!:super

Hele čti pořádně, zvládli to jiní, tak ty to taky zvladneš. Jen si nepleť AVATAR a OBRAZEK V PODPISU;)

Prozatím ti Avatar stačí, a je to jednoduchý

Pro avatar je cesta jednoducha. Chteny obrazek si nahrajes na nejaky server v internetu, treba sweb nebo jiny freehosting. Tuto adresu pak zadas do nastaveni, takze napr. http://sweb.cz/ja/avatar.jpg :) Taktez doporucuju zpocatku setrit pixelama a potom pripadne zvetsit. 180xNeco je myslim postacujici az az :)

Pokud budes chtit vlozit podpis s obrazkem, princip je stejny. Jen do podpisu musis vlozit specialni BBCode kod, ktery je obdobou HTML zapisu :) Zadna veda.

Zacni s avatarem, podpis dodame v prubehu ;)

Původně zaslal: redken

Pro avatar je cesta jednoducha. Chteny obrazek si nahrajes na nejaky server v internetu, treba sweb nebo jiny freehosting. Tuto adresu pak zadas do nastaveni, takze napr. http://sweb.cz/ja/avatar.jpg :) Taktez doporucuju zpocatku setrit pixelama a potom pripadne zvetsit. 180xNeco je myslim postacujici az az :)

Pokud budes chtit vlozit podpis s obrazkem, princip je stejny. Jen do podpisu musis vlozit specialni BBCode kod, ktery je obdobou HTML zapisu :) Zadna veda.

Zacni s avatarem, podpis dodame v prubehu ;)

Kdyby jsi četl od začátku tak zjistíš že sem KURT dal odkaz na navod zde I když to vypadá že jsi to četl

Tak teď už je snad vše OK. Předtím jsem to dělal na rychlo, teď jsem si s tím chvíli pohrál a myslím, že te´d je vše jak má být!:super

Tak teď už je snad vše OK. Předtím jsem to dělal na rychlo, teď jsem si s tím chvíli pohrál a myslím, že te´d je vše jak má být!:super

JJ, jen bych volil formát na šířku, koukám že jsi z Jaroměře, to je kousek

Lepší foto zatím nemám, musím něco blejsknout digitálem, ono je to focený zvrchu a na výšku, proto tenhle formát.

JJ, do Náchoda co by jsi kamenem dohodil!:papa

Lepší foto zatím nemám, musím něco blejsknout digitálem, ono je to focený zvrchu a na výšku, proto tenhle formát.

JJ, do Náchoda co by jsi kamenem dohodil!:papa

Tak se nám východní sekce trošku rozrůstá.:papa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Kdyby jsi četl od začátku tak zjistíš že sem KURT dal odkaz na navod zde I když to vypadá že jsi to četl

jj cetl, jen jsem mel pocit ze i po Kurtovo odkazu neni avatar ten nejavatarovejsi :D

Původně zaslal: redken

jj cetl, jen jsem mel pocit ze i po Kurtovo odkazu neni avatar ten nejavatarovejsi :D

No to nebyl, ale to proto že někteří si pletou řádek avatar/podpis kam to vložit:D:D:D

No to nebyl, ale to proto že někteří si pletou řádek avatar/podpis kam to vložit:D:D:D

Asi bys měl udělat ten návod vobrázkovej! :aut

Původně zaslal: Kurt

Asi bys měl udělat ten návod vobrázkovej! :aut

Kvuli těm 4 do roka to nemá cenu:D