Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

třepe se celý auto


PANASONIX

Recommended Posts

Původně zaslal: PANASONIX

asi před 3 týdny mi na 406 1.8 16 v vždycky chvilu po nastartování se začne na volnoběh třepat celý auto,když je studený,ale jak se zahřeje tak na 70 přestane to.Nevíte někdo co s tím,dík

Nejde třeba na tři válce?? pokud ano začal bych svíčkama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PANASONIX

svíčky sou 2 měsice nový,originál z peugeotu,ale je fakt že předtím to nedělalo

No tak to o něčem svědčí, třeba by pomohlo vyčistit kontakty na zapalovací rampě. Pokud měnili svíčky v servisu zkus se na to zeptat, třeba ti dají jinou sadu na zkoušku, měla by na to být záruka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi občas 406 1.8čka občas po nastartování třepe, ne že by se to nák třáslo, ale lehce je cítit jak chvěje autem na volnoběh, jakmile se trošku ohřeje, je klid. Dělá to jenom občas, tak to neřešim. Mam takovou teori, že někdy při startu si to nastaví otáčky motoru na takovou hodnotu, kdy motor lehce vybruje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Stejný problém mam i já. Motor se za studena při volnoběhu třepe, jakoby škube s sebou. Jakmile sešlápnu plyn tak třepání ustane, rozjíždím se naprosto bez problému, jen volnoběžný otáčky jsou za studena trošku nerovnoměrný, ale žádná tragédie. Také jsem vypozoroval, že když je studený motor a cca nad 5 stupňů venku, motor s sebou tolik neškube. Nemůže být problém v přípravě směsi?

Kdyby někdo věděl řešení prosím napište...

[upravil dne 7.4.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...