Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po-zimní očista :)


kujon106

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Jo, když se to umyje, tak je to ještě hezčí auti než normalně :super

Ale mám prosbu, možná už to tady bylo, ale nemůžu to najít , líbí se mi černý sloupek mezi okny , přesně tak jak to máš ty a spousta ostatních, ale nevím jak na to, jestli to je od výroby a já mám smůlu, nebo jestli se to dá dodělat , pokud ano tak prosím o radu (barva, folie .... :myslim )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Jo, když se to umyje, tak je to ještě hezčí auti než normalně :super

Ale mám prosbu, možná už to tady bylo, ale nemůžu to najít , líbí se mi černý sloupek mezi okny , přesně tak jak to máš ty a spousta ostatních, ale nevím jak na to, jestli to je od výroby a já mám smůlu, nebo jestli se to dá dodělat , pokud ano tak prosím o radu (barva, folie .... :myslim )

čus, promiň, nějak sem přehlédl že si sem psal.

Takže - jmenuje se to polep B sloupku, před časem sem jeden měnil, jelikož byl potrhanej. Dá se to sehnat u Mkkoši za 150kč oba, u peugeotu za to chtěli 2stovky za jeden.

http://www.mkkosa.cz/produkty/peugeot_106_3dv_-_polepy_sloupku_cerne.2172

Jestli tam žádnej nemáš tak to vyměníš vcelku v pohodě, ale já když sem odlepoval ten starej potrhanej, tak sem se u toho mohl posr... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten odkaz je pro 3dv. 106ku, tak bacha, nevim jestli nemáš třeba 5dv. a není to tam kapku jiný.

Jinak lepení je celkem jednoduchý - sundáš tu gumu okolo okna, otřeš, odmastíš (nejlíp techn. benzínem) a nalepíš. Dole v rohu se mi to odlepovalo, tak mě byl doporučenej lak na nehty. Ale en to naleptal a slezla z toho barva (naštěstí jen na vnitřní straně, tak bacha na to. Potom sem do dořešil vteřiňákem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...