Sign in to follow this  
Followers 0
kujon106

Po-zimní očista :)

30 posts in this topic

Tak po zimě se u kujónů bleskalo, smejčilo, vymetalo, čistilo a kdoví co ještě :) No a pak se jelo s přítelkyní k rybníku fotit :) Co vy, už ste umyli nebo ne? :D

auk002-vsc1.jpg auk004-8n41.jpg auk008-xpc1.jpg auk011-mfp1.jpg auk012-6yy1.jpgauk015-cwg1.jpg auk016-0aw1.jpg auk022-2001.jpg auk031-r7w1.jpg auk038-f8g1.jpg auk039-4bs1.jpg auk040-twk1.jpg auk044-vex1.jpg auk048-x5t1.jpg auk056-04f1.jpg auk057.jpg

[upravil dne 15.3.07 kujon106]

No vidiš když se ta zelená barva leskne tak se mi i libí docela :super

Na těch fotkách to vypadá o hodně hůř, naživo je to lepší :) Přijeď v sobotu na sraz na Vysočině a uvidíš sám :)

Koukám na fotky,ale přítelkyni nevidím:aut jinak pěkný a srnadovní fota,že všichni 106káři vymyslej nákou bejkárnu:D......http://blazni.miletin.net/php_files/auta/hk/v/hk_09.jpg

Původně zaslal: Crack

Koukám na fotky,ale přítelkyni nevidím:aut jinak pěkný a srnadovní fota,že všichni 106káři vymyslej nákou bejkárnu:D......http://blazni.miletin.net/php_files/auta/hk/v/hk_09.jpg

Tak seš slepej :D

auk031-r7w1.jpg auk056-04f1.jpg auk048-x5t1.jpg

Původně zaslal: kujon106

Původně zaslal: Crack

Koukám na fotky,ale přítelkyni nevidím:aut jinak pěkný a srnadovní fota,že všichni 106káři vymyslej nákou bejkárnu:D......

Tak seš slepej :D

no sláva:super to teda sem no:D

Jo, když se to umyje, tak je to ještě hezčí auti než normalně :super

Ale mám prosbu, možná už to tady bylo, ale nemůžu to najít , líbí se mi černý sloupek mezi okny , přesně tak jak to máš ty a spousta ostatních, ale nevím jak na to, jestli to je od výroby a já mám smůlu, nebo jestli se to dá dodělat , pokud ano tak prosím o radu (barva, folie .... :myslim )

....caf....to nie je farba ale taka papierovo-plastova folia.....kde to zohnat netusim, skus original peugeot servis.....

Původně zaslal: žažo

Jo, když se to umyje, tak je to ještě hezčí auti než normalně :super

Ale mám prosbu, možná už to tady bylo, ale nemůžu to najít , líbí se mi černý sloupek mezi okny , přesně tak jak to máš ty a spousta ostatních, ale nevím jak na to, jestli to je od výroby a já mám smůlu, nebo jestli se to dá dodělat , pokud ano tak prosím o radu (barva, folie .... :myslim )

čus, promiň, nějak sem přehlédl že si sem psal.

Takže - jmenuje se to polep B sloupku, před časem sem jeden měnil, jelikož byl potrhanej. Dá se to sehnat u Mkkoši za 150kč oba, u peugeotu za to chtěli 2stovky za jeden.

http://www.mkkosa.cz/produkty/peugeot_106_3dv_-_polepy_sloupku_cerne.2172

Jestli tam žádnej nemáš tak to vyměníš vcelku v pohodě, ale já když sem odlepoval ten starej potrhanej, tak sem se u toho mohl posr... :D

Díky moc za odkaz, hned je objednávám

A budu mít auti taky hezčí ( pokud nesprz..m to nalepení) Jen ho budu muset ještě tak hezky umýt :D

ten odkaz je pro 3dv. 106ku, tak bacha, nevim jestli nemáš třeba 5dv. a není to tam kapku jiný.

Jinak lepení je celkem jednoduchý - sundáš tu gumu okolo okna, otřeš, odmastíš (nejlíp techn. benzínem) a nalepíš. Dole v rohu se mi to odlepovalo, tak mě byl doporučenej lak na nehty. Ale en to naleptal a slezla z toho barva (naštěstí jen na vnitřní straně, tak bacha na to. Potom sem do dořešil vteřiňákem ;)

Taky mám třídvířko, takže v poho .

Jen mám trochu strach z toho sudání gumy , aby to pak těsnilo ? :( No ale co bych neudělal pro takovou paradu.

ta guma tam není přilepená, neboj :D Je tam jen jakoby \"nacvaklá\". Chvilku hraní to dá, ale dáš jí tam zpátky bez proublemu :)

Děkuji za rady , už se těším až dojdou , no a pak už jen trochu ( asi den :D) volna a jdu na to , doufam že za týden nebudu objednávat další ? :P

Ještě jednou dík

Koukal jsen podrobněji na MK Koša a ty modely aut co tam má, tak to je teda velice slušný výběr :o

Mám takový pocit, že synatoři brzo dostanou nějaký ten dáreček, který potěší i taťku :D

Škoda jen, že tam nemá i lvíčka. :(

Vím že otravuji, ale ještě poslední dotaz co se starou leštěnkou? Pravda moc jí tam nemám :D, ale přece jen nechat nebo něčím sundat ? nebo stačí jen odmastit ? dík.

no proste stara lestenka. Treab 20let sttara skudka a je lestenka. Takze stara lestenka :D:D:D

Původně zaslal: žažo

Vím že otravuji, ale ještě poslední dotaz co se starou leštěnkou? Pravda moc jí tam nemám :D, ale přece jen nechat nebo něčím sundat ? nebo stačí jen odmastit ? dík.

Starou leštěnku rozhodně odstranit, na ní to držet nebude.;)