Sign in to follow this  
Followers 0
cyril

Zadní světlomet

8 posts in this topic

Ahoj mám problém v zadní pravé svítilně je vlhkost myslím, že docela častej problem u 206 jak odendat kryt? Jinak nemáte někdo ňjáký technický manual ten co dává peugeot je pouze uživatelský. Mám ten novější model z roku 2003

nazdar, objednal som si svetla zadne cire svetla na 206 ku moju, len by ma zaujimalo ako to je ked su diodove co sa tyka koncoviek, vlastne ked dam parkovacie svetlo mali by svietit diody, v terajsich svetlach co mam je tam ziarovka, ako sa to preraba ? Davaju k tomu nejaky adapter , alebo treba cosi kupit k tomu este? Mam rok 1999 , tam s tymi diodovymi svetlami problem dufam neni ...

hlavny problem je v zle založenej tesniacej gumičke čo je okolo držiaku žiaroviek:aut,vyber reflektor poriadne ho doma vysuš, namontuj držiak žiaroviek(pozor na spravne založenie tesniacej gumičky) možeš ju potrieť trochu vazelinou:super

post-0-14109598511738_thumb.jpg

moc som tomuto nerozumel, ja som myslel ze teraz svetla co som objednal zadne diodove, ako su riesene diody , ako sa tie diody pripajaju ? Maju svoju koncovku alebo ich treba priletovat ku kablom co je ako parkovacka na zadnom svetle ??

to bolo pre Cyrila k prvemu príspevku

Diodové svetlá:Ja myslím že tie LEDsvetla maju koncovku, aby pasovala na povodný konektor, však si kupuješ svetla na 206 a pri rv99 odpada problem s upravou palubného počítača:myslim

prípadne pošli foto zo zadnej strany svetla

mne tak isto je vlhke lave zadnee svetlo...cez vikend som to rozobral..

a pol deci vody v tom.... :o:myslim

nechapem ako sa to tam dostalo....

ale uz to je prec :P féén a slnko :P

uvidiime ako dalej :D