Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahovani predniho okna na 309


Guest jbubik

Recommended Posts

Zdravim vsechny,

stala se mi nemila vec - skoro samo ;-) mi upadlo v prednim okenku sklo. Po rozebrani jsem zjistil, za po skle zrejme pri desti stekala voda a zreznul \"drzak\" skla a zlomil se.

Takze shanim takovy \"U\" profil, v kterem je nasazeno sklo a cele je to pak nasazene na mechanismus otvirani okna. Konkretne je to na prave predni okno u 309 r.87, ale mozna je to stejne i pro pravou stranu, popr. jiny model (205, 405)?

Nema nekdo na \"sklade\"? (nejlepe Praha a okoli)

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vix: nevim co je u tebe babka :-) asi jsem nebyl na tom spravnym vrakaci. Chteli mi vnutit komplet i se sklem za 700,- a to se mi zda docela dost (na to, ze to sklo mi bude na nic), samostatne pry ani nahodou.

Ma nekdo prehled o vrakovistich v Praze a okoli, kde bych mohl uspet? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedivím se, že ti neprodají jen tu lištu - ono se to z toho skla sundavá dost blbě, a to samtné sklo je potom fakt na ho...

205-ka a 309-ka má stejné dveře, a tedy i skla. To pravé přední bych tu měl mít, za 300,- ti jej nechám. If zájem, jsem z Prahy, tel. je vlevo pod nickem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...