Xander Cage

stahovačka okna

3 posts in this topic

Zdravím,

koupil jsem peugeota 605 (2,5 TD) a v předních řidičových dveřích chyběla stahovačka okna, ale mám stahovačku ze staršího modelu, jenomže do ní vedou jenom 2 dráty, kdežto ve dveřích je konektor, do kterého vede drátů víc, asi novější model měl jinou stahovačku, půjde to nějak udělat? Podle mě měl starší model ovládání dojezdu v ovladači stahování a novější model toto má až u motorku, ne? Děkuji za rady

no spis to bude tak, ze ta verze s vicepolovym konektorem je sekvencni stahovani ( bud drzis ovladani a sjedes si kam chces, nebo jednou macknes na tlacitko trochu vic a okno sjede samo az dolu, to same pri vytahovani ), kdezto ta dvoukontaktni je jen obycejne stahovani, ktere musis porad drzet dokud nesjede nebo nevyjede

aspon podle katalogu ND starej model mel jen to obycejny, kdezto novej model ma bud na vyber obycejny nebo sekvencni

[upravil dne 14/3/07 Ferry]

Původně zaslal: Ferry

no spis to bude tak, ze ta verze s vicepolovym konektorem je sekvencni stahovani ( bud drzis ovladani a sjedes si kam chces, nebo jednou macknes na tlacitko trochu vic a okno sjede samo az dolu, to same pri vytahovani ), kdezto ta dvoukontaktni je jen obycejne stahovani, ktere musis porad drzet dokud nesjede nebo nevyjede

aspon podle katalogu ND starej model mel jen to obycejny, kdezto novej model ma bud na vyber obycejny nebo sekvencni

[upravil dne 14/3/07 Ferry]

No a půjde to připojit, ať to aspoň funguje \"nesekvenčně\" ?