Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahovačka okna


Xander Cage

Recommended Posts

Zdravím,

koupil jsem peugeota 605 (2,5 TD) a v předních řidičových dveřích chyběla stahovačka okna, ale mám stahovačku ze staršího modelu, jenomže do ní vedou jenom 2 dráty, kdežto ve dveřích je konektor, do kterého vede drátů víc, asi novější model měl jinou stahovačku, půjde to nějak udělat? Podle mě měl starší model ovládání dojezdu v ovladači stahování a novější model toto má až u motorku, ne? Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spis to bude tak, ze ta verze s vicepolovym konektorem je sekvencni stahovani ( bud drzis ovladani a sjedes si kam chces, nebo jednou macknes na tlacitko trochu vic a okno sjede samo az dolu, to same pri vytahovani ), kdezto ta dvoukontaktni je jen obycejne stahovani, ktere musis porad drzet dokud nesjede nebo nevyjede

aspon podle katalogu ND starej model mel jen to obycejny, kdezto novej model ma bud na vyber obycejny nebo sekvencni

[upravil dne 14/3/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no spis to bude tak, ze ta verze s vicepolovym konektorem je sekvencni stahovani ( bud drzis ovladani a sjedes si kam chces, nebo jednou macknes na tlacitko trochu vic a okno sjede samo az dolu, to same pri vytahovani ), kdezto ta dvoukontaktni je jen obycejne stahovani, ktere musis porad drzet dokud nesjede nebo nevyjede

aspon podle katalogu ND starej model mel jen to obycejny, kdezto novej model ma bud na vyber obycejny nebo sekvencni

[upravil dne 14/3/07 Ferry]

No a půjde to připojit, ať to aspoň funguje \"nesekvenčně\" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...