Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Objem nádrže 205


AdamBud

Recommended Posts

Těch 50 odpovídá, udává to i výrobce. Tankuju jak začne svítit kontrolka a je to okolo 43-45litrů, ta rezerva je u 205 hodně velká, u 1,9D najedu tak těch 750km, začne svítit stabilně a tankuju někdy až na 850km a stále tam něco musí zbejt:D V ryze městským provozu,na dálku by to bylo určitě lepší:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, mě začne blikat kontrolka v okamžiku, kdy mohu přejet půlku republiky... buď mám tak malou spotřebu nebo máme tak malou republiku :) (asi tak, 200 km není problém, od té doby beru rezervu s rezervou)

Pegi 205 má nádrž na 50 lt - to kvůli GTičkařům :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nádrž je 50-ti litrová, najedu na ni s 1.1 víc jak 900 km a kontrolka svítí posledních 160 km, kolikrát i víc. Zvykl jsem si na ni, krize nastane, když se rafička dotkne posledního obdélníčku (s nulou). To pak zanedlouho vyrazíš s kanystříkem jako v té populární reklamě na ARAL. Klidně jmenuji, už je zrušili.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jakypak posledni obdelnicek? Mam palubku s hodinama, a rezerva se mi rozsviti az kdyz je raficka hluboko pod nulou :-). Na rezervu sem jezdil nejvic 40 km vic sem nezkousel.. tak by me zajimalo, kolik ze jde teda dojet na rezervu? S tim ze mi to chvilu (cca 15 km) svitilo sem pak do auta dostal kolem 44 litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...