Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 - problém s kolama


AllInOne

Recommended Posts

Zdravím vás..dlouho jsem tu nebyl a po dlouhé době bych potřeboval pomoct...

Mamině jsem koupil na Pažouta 106 -5dv(litr) nové gumy na léto...nechal jsem to přezut, vše OK...cela rodina jsme někam vyjeli a já si všiml, že když auto je plně naložené, tak že v zatáčkách a nebo když se někde zhoupne na hrbolku, tak zadní kola jakoby dřou, štrejchají:nevim

Tuším, že ty nové gumy jsou 165/65 R13 (ale nejsem si teď 100pro jistej)

:myslim

Přemejšlel jsem co s tím a asi by to vyřešili nějaký podložky...myslím,že ta guma štrejchne někde jakoby zevnitř (vnitřní stranou)

Jenže nevím,jaký ty podložky nechat udělat (celkově rozměrově myslím)..ideální by pro mě bylo, kdybych někam dojel,tam se na to podívali a řekli, že něco udělaj třeba nebo seženou...

máte pro mě někdo nějakou radu? Byl bych moc vděčnej...když už jsem chtěl udělat máti radost, ať to dotáhneme do úspěšného konce.

Díky moc, hezkej večer, AllInOne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemas zadni kola trochu do A, kdyz se podivas zezadu na auto ?

Je to bolest vsech peugeotu, lozisko ramene na napravnici casem odejde a kola jsou pak do A, kdyz je auto vice nalozene, strejcha to o podbeh. Resenim je repase zadni napravy, dej si to vyhledat tady na foru, resi se to tu dost casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nejsem si jistej, ale jestli je to litrovy motor, tak na P106 ty 165 pneu (byt s nizsim profilem - 65 misto 70) podle me nemaj co delat, 145 ci 155.

EDIT: asi jsem napsal blbost, ted to ctu a muze byt 165/65R14 na rafcich 5J14 4.20.

Kazdopadne ja na tom mam 155 a mista za kolem je minimalne.

[upravil dne 13/3/07 *jose_106*]

[upravil dne 13/3/07 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...