Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plnohodnotná rezerva či nouzák?


Pe.Tr

Recommended Posts

druh rezervy taky záleží na výbavě vozidla a pro jaký trh to auto bylo určený...Já mám auto koupený v ČR a mám tam plnohodnotnou rezervu na elektronu...:D dojezdový kolo bych nechtěl,to radši oželim ty cca.dva dm3 co to zabere:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: collin

aj ja tam mam dojazdove a je tam origo...ten polystyren som vyhodil aby som tam mal miesto na blbosti typu kluce trojuholnik naradie lano atd....prekvapilo ma ze tam boli aj komplet tie zlate srubovacie oka na tahanie auta, som myslel ze tam nejsu, potom o par dni ako vytahujem ten polystyren boli strcene v nom...btw neviete naco sluzi ta zlata tycka kt. je v sade s tymi okami na tahanie? asi 10 cm dlha

Ta tyčka je středící trn na montáž kola, našroubuje se místo kolového šroubu a pak se kolo nasadí jednou dírou na tu tyčku aby ti při montáži drželo a aby jsi mohl pohodlně našroubovat šrouby

Hurvajz Díky,

zase si mi poradil. :potlesk:potlesk:potleskDnes som menil letné gumy a aspoň som sa toľko nenasral na Súdruhov z Francúzska lebo doteraz som ten trn nepoužíval a vôbec som ani nevedel, že to je na nasadenie diskov. :papa

[upravil dne 17.3.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: matony

Mám tiež namiesto rezervi plnohodnotnú gumu. Ale rád by som mal aj ten dojazďák /kôli miestu vnútri kufra/.

Mám návrh pre niekoho čo pôjde cez Žilinu, že ak chce vymením mu oceľový disk /15/ bez gumy za takúto dojazdovku.

Servus Matony,

Tono Machyl by ti to vymenil. Dnes som snim hovoril o tom.

Ak chces mu zavolaj 0907 074 888

[upravil dne 17.3.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: collin

aj ja tam mam dojazdove a je tam origo...ten polystyren som vyhodil aby som tam mal miesto na blbosti typu kluce trojuholnik naradie lano atd....prekvapilo ma ze tam boli aj komplet tie zlate srubovacie oka na tahanie auta, som myslel ze tam nejsu, potom o par dni ako vytahujem ten polystyren boli strcene v nom...btw neviete naco sluzi ta zlata tycka kt. je v sade s tymi okami na tahanie? asi 10 cm dlha

Ta tyčka je středící trn na montáž kola, našroubuje se místo kolového šroubu a pak se kolo nasadí jednou dírou na tu tyčku aby ti při montáži drželo a aby jsi mohl pohodlně našroubovat šrouby

Hurvajz Díky,

zase si mi poradil. :potlesk:potlesk:potleskDnes som menil letné gumy a aspoň som sa toľko nenasral na Súdruhov z Francúzska lebo doteraz som ten trn nepoužíval a vôbec som ani nevedel, že to je na nasadenie diskov. :papa

[upravil dne 17.3.07 ajven]

Nemáš zač. Ono dostat šrouby do tohohle myho kola bez použití toho trnu je docela těžky, takže jsem rád že tam ten trn je, jinak na plecháče není skoro potřeba

post-0-14109595387853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...