Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Mišina

kola 16

4 posts in this topic

Tak jsem si zjistil že od chlapíka od kterého si chci koupit kola tak májí rozměr 4x108 ET 38 gumy tam jsou 225/50 stačí to k tomu aby mi někdo poradil zda mi pujdou dát na peugeota 406 - novej model !! předem díky za odpovědi

Původně zaslal: Mišina

Tak jsem si zjistil že od chlapíka od kterého si chci koupit kola tak májí rozměr 4x108 ET 38 gumy tam jsou 225/50 stačí to k tomu aby mi někdo poradil zda mi pujdou dát na peugeota 406 - novej model !! předem díky za odpovědi

To jedině vyskoušet v praxi,teda pokud to nemáš napsaný v techničáku jako alternatíva,já mám starou 406 r.v.97 a radši jsem tam dal to co bylo napsaný v TP ale já mám 6,5x15 a u novýho můžou i být větší.Jinak cena za nový AL disky 8626,-kč a nový Dunlopky Sp1 1ks á1650,- celkem i s montáží v pneuservisu 15670,-Kč

Tak to ti reknu uplne presne, prakticky to samy sem mel...nejde to, ET 38 uz ne, kdybys mel jeste kolem 30 tak ano,ale tohle ne, bylo by to strasne utopeny a prilis blizko ramen. Mel sem rok na aute 16\" ET 31 6,5x16 a docela v pohode, ale 38 uz je opravdu moc...

Leda použít podložky cca. 20 mm by stačili :-)

Mám to samé, ale chci sehnat 15, ty které mám zapsané v TP :-)

Už jen z finančních důvodů. Hodně jezdím a 16ky jsou tuze drahé :-(