Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio Clarion a Peugeot 306 ( ovládání na volantu )


Premek84

Recommended Posts

Zdravím,

kamarád mě poprosil jestli bych mu nezjistil nekde jak zapojit ovladani autoradia pres volant na autoradio Clarion ( sorry typ sem si zapomel opsat :roker ) - a ja jako naprosty laik v teto veci - to popisu takto - krome klasickeho ISO konektoru mel ve starem autoradiu jeste podobny konektor ktery je prave na ovladani na volantu ( snad 10 pinovy konektor ? ) - jenze nove autoradio uz ma pouze jeden vstup ( krome ISO konektoru ) a v navodu je to popsano jako: OEM STEERING WHEEL REMOTE CONTROL INPUT ( Black ) - predpokladam, ze to je ono ? jenze tento konektor v tom novem autoraidu ma tvar \"cinche\" a v aute ma konektor tvar ISO konektoru.. :myslim:super - existuje nejaka takova redukce a kde je k dostani? Snad je muj dotaz alespon trosku pochopitelny..dekuji :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejsem v tom moc zběhlý, ale co jsem kde četl, tak to jinak nejde. Já osobně to vyřešil tak, že jsem sehnal originální rádio na kazety, k tomu CD měnič a úplná spokojenost. Rádio krásně zapadne do interieru vozidla, DO pod volantem funguje nádherně a když náhodou potřebuju přehrát CD, tak to také není problém ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Premek84: vypada konektor v aute tveho kamose nejak takhle?

ja o te redukci uvazuji pac kdyz uz tam mam packu, tak ji chci mit funkcni. akorat ja treba vubec nevim (a ani nemam predstavu jak to zjistit) jake radio bylo v aute puvodne, pac jsem jej koupil s nejakym radiem panasonic... :myslim

[upravil dne 28/3/2007 chechet]

post-0-14109595453523_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...