Sign in to follow this  
Followers 0
Guest abarth

Mi 16 lambda + starter

3 posts in this topic

menil jsem v sri motor a dal jsem tam mi16 komplet s elektrikou.Jezdi to ale rosveci se mi diagnostika (chyba pomeru paliva a vzduchu)spise pri vetsich otackach,pak zase zhasne.KDysi mi to delalo i u te sri ale tam to spravilo vymeneni lambdy.Lambda ted zustala takze nevim proc by nechodila?Kontakty u klapek a u lambdy jsem prosel.

nevite co by to mohlo byt, nebo jak proverit doma lambdu jinou uz nemam.

no a druhy problem.normalne jsem jezdil a ted to nechce startovat.neroztaci se starter,pristup k nemu temer zadny.Jenom slysim cvakat nejake male rele za tachometrem.

dik za rady...

s tim starterem, zkus ho necim lehce poklepat, pokud mas uz osoupane uhliky, muze se stat ze se prerusi kontakt mezi uhlikem a kolektorem civky starteru. Pokud se po poklepani podari roztocit ho, zbyva uz jen vyndat ho ven, koupit nove uhliky podle cisla starteru (treba v Elitu nebo jinych autodilech) a vymenit je. Me to udelalo cca pred dvema mesici, auto z niceho nic prestalo startovat, po poklepani starteru klicem na kola jsem nastartoval a druhy den jsem vymenil uplne osoupane uhliky za nove a ted zase toci jako dabel, cena asi 360Kc

nemate tedy nekdo zkusenost s demontazi starteru v p 405mi16. Prijde mi docela nepristupny.