Jerome

Výhřev sedadel

12 posts in this topic

Rád bych dodal orig. výhřev sedadel do mojí 307.

Víte někdo JAK a za KOLIK?

Chtěl jsem mít představu, než půjdu optat se do servisu.

Na to zapomeň. Chce to komplet nové člounění sedadel, které přímo obsahuje ty výhřevy, což je díl tuším za cca 7t.. A si sto sečti: sedák, opěralo, x 2 = :o.

Něco se tu nabízí v bazaru, ale to do 307 nedostaneš.

Tak jo, krátce vysvětlím. Celý sedák (i opěradlo) je u 307 odlitek z takové pěny a ten potah je na tom přímo nalepený. Čili bys musel ten potah servat, aby jsi tam tu vyhřívací dečku dal. Ale pak už to nikdy nebude vypadat jak sedačka. Tak asi tak.

Já když jsem luxoval v autě tak jsem zjistil že sedačka řidiče má vyhřívání v sobě už z fabriky,ale jsou ustřižené kabely.Zbývá mi tam tak 1 cm.V létě je zkusím prodloužit.Když jsem je proměřoval ,tak odpor spirály v opěradle byl cca 1,9 ohm a v sedáku totéž.Dále je v sedáku nějaký bimetal a ten byl také sepnutý.Zkusím udělat nějaké foto.Chtěl bych také dodělat to vyhřívání,ale zjistil jsem že k sedačce je přivedeno pouze 5 drátů (2x spínač pásu,3 airbag).Z BM34 také není natažen silový kabel z pojistky MF6.

Uvidím co se dá dodělat .

Už jsem si dělal naděje, ale jak to tady čtu...

Holt se bez toho budu muset obejít.

Nicméně ještě prubnu \"profíky\" a pak dám vědět.

Původně zaslal: dusans

Já když jsem luxoval v autě tak jsem zjistil že sedačka řidiče má vyhřívání v sobě už z fabriky,ale jsou ustřižené kabely.Zbývá mi tam tak 1 cm.V létě je zkusím prodloužit.Když jsem je proměřoval ,tak odpor spirály v opěradle byl cca 1,9 ohm a v sedáku totéž.Dále je v sedáku nějaký bimetal a ten byl také sepnutý.Zkusím udělat nějaké foto.Chtěl bych také dodělat to vyhřívání,ale zjistil jsem že k sedačce je přivedeno pouze 5 drátů (2x spínač pásu,3 airbag).Z BM34 také není natažen silový kabel z pojistky MF6.

Uvidím co se dá dodělat .

Zajímavý info ... dej vědět víc

... no tak jsem se nedozvěděl jak to dopadlo s těmi sedáky...:roll

Proč ale tady dneska jsem. Včera jsem dělal cosi na autí a musel jsem se sehnout a kouknout pod přední sedáky. Pod předními sedačkami jsou nějaké krabice nebojak to nazvat a z nich vede elektrika, která je upevněna na sedačkách a pak vede někam dál - moc jsem toho ale přes brýle v té pitomé poloze neviděl. Tohle auto je rok 2004 a podle manuálu co jsem k tomu dostal by to mělo mít vyhřívané sedáky, ale na sedákách není nikde vypínač, který je zobrazen v manuálu.

Víte někdo co to je za kabely ?