Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fólie na skla


Jerome

Recommended Posts

ja som to mal na starej 307 a dám si to aj na túto novú mal som celé auto okrem predného samozrejme. predné boli najbledšie zadné bočné najtmavšie a zadné o odstien svetlejšie od zadného boku :) vtedy som mal tmavomodrú metlu a vizeralo to neskutočne pekne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Minooo

ja som to mal na starej 307 a dám si to aj na túto novú mal som celé auto okrem predného samozrejme. predné boli najbledšie zadné bočné najtmavšie a zadné o odstien svetlejšie od zadného boku :) vtedy som mal tmavomodrú metlu a vizeralo to neskutočne pekne :D

Ja mam radsi stejny odstin na vsech sklech, samo krome celniho ( pozn. pro PCR :D:D:D ), ale pruh na celnaku by se celkem siknul.

Uz se nemuzu dockat, az to tam bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som platil celkom 4800Sk ten píkep čo som si to dal k nemu robiť je síce o niečo drahší ale mám istotu že to je spravené na 110%, tiež som mal certifikát ale len na tie zadné toš predné sú neni povolené :)))) ale pežot má predné okno altertické či jaké to tak to sa ani nezdalo že v predú sú folie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...