Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vysoké otáčky voľnobehu a veľká spotreba


SLAVONIX

Recommended Posts

Keď naštartujem a motor je studený, otacky sa ledva udrzia. Po prejdeni pár km vsak stupnu skoro na 2000! Niekdedy ked na volnobeh prudsie pridam plyn tak potom opat klesnu. A spotreba... Ta ma trapi najviac: 20l na 100km!!!! Prosim, prosim, kralovstvo za radu, lebo toho peugeota prisambohu rozsekam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by som si asi všimol, aj keď po natankovani v aute dost smrdi benzin... Mne sa skor zda, že to bude absolutne rozštelovany motor, nefunkcne cidlo teploty alebo take nieco..., Ale do servisu sa mi fakt nechce, tam su hovada a ktovie ci by sa mojim 21 rocnym levom vobec zaoberali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SLAVONIX

To by som si asi všimol, aj keď po natankovani v aute dost smrdi benzin... Mne sa skor zda, že to bude absolutne rozštelovany motor, nefunkcne cidlo teploty alebo take nieco..., Ale do servisu sa mi fakt nechce, tam su hovada a ktovie ci by sa mojim 21 rocnym levom vobec zaoberali...

Ze nevidis nikde vlhkost od benzinu to este neznamena ze ti netecie lebo sa stihne odparit. Ak ti vo vnutri v aute citit benzin tak pravdepodobne na 100% tecie. Nastartuj popros niekoho nech ti pridava a ubera plyn a ty prezry vsetky hadice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: SLAVONIX

Keď naštartujem a motor je studený, otacky sa ledva udrzia. Po prejdeni pár km vsak stupnu skoro na 2000! Niekdedy ked na volnobeh prudsie pridam plyn tak potom opat klesnu. A spotreba... Ta ma trapi najviac: 20l na 100km!!!! Prosim, prosim, kralovstvo za radu, lebo toho peugeota prisambohu rozsekam!

1/ Potvrzuji, ze ta spotreba mozna je:papa

2/ otacky zpusobuje vada meho oblibeneho supplementary air device. Je to takova \"trumpeta\" schovana hluboko na strane s rozdelovacem. Vede do ni hadice pred a za klapkou a konektor. Kdyz ho vypojis, tak to bude drzet ty 2.000 hned po startu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...