Sign in to follow this  
Followers 0
SLAVONIX

vysoké otáčky voľnobehu a veľká spotreba

7 posts in this topic

Keď naštartujem a motor je studený, otacky sa ledva udrzia. Po prejdeni pár km vsak stupnu skoro na 2000! Niekdedy ked na volnobeh prudsie pridam plyn tak potom opat klesnu. A spotreba... Ta ma trapi najviac: 20l na 100km!!!! Prosim, prosim, kralovstvo za radu, lebo toho peugeota prisambohu rozsekam!

A ne teče ti někde benzin?? Taková potřeba snad ani není možná.:myslim:myslim:myslim

To by som si asi všimol, aj keď po natankovani v aute dost smrdi benzin... Mne sa skor zda, že to bude absolutne rozštelovany motor, nefunkcne cidlo teploty alebo take nieco..., Ale do servisu sa mi fakt nechce, tam su hovada a ktovie ci by sa mojim 21 rocnym levom vobec zaoberali...

Původně zaslal: SLAVONIX

To by som si asi všimol, aj keď po natankovani v aute dost smrdi benzin... Mne sa skor zda, že to bude absolutne rozštelovany motor, nefunkcne cidlo teploty alebo take nieco..., Ale do servisu sa mi fakt nechce, tam su hovada a ktovie ci by sa mojim 21 rocnym levom vobec zaoberali...

Ze nevidis nikde vlhkost od benzinu to este neznamena ze ti netecie lebo sa stihne odparit. Ak ti vo vnutri v aute citit benzin tak pravdepodobne na 100% tecie. Nastartuj popros niekoho nech ti pridava a ubera plyn a ty prezry vsetky hadice.

Původně zaslal: SLAVONIX

Keď naštartujem a motor je studený, otacky sa ledva udrzia. Po prejdeni pár km vsak stupnu skoro na 2000! Niekdedy ked na volnobeh prudsie pridam plyn tak potom opat klesnu. A spotreba... Ta ma trapi najviac: 20l na 100km!!!! Prosim, prosim, kralovstvo za radu, lebo toho peugeota prisambohu rozsekam!

1/ Potvrzuji, ze ta spotreba mozna je:papa

2/ otacky zpusobuje vada meho oblibeneho supplementary air device. Je to takova \"trumpeta\" schovana hluboko na strane s rozdelovacem. Vede do ni hadice pred a za klapkou a konektor. Kdyz ho vypojis, tak to bude drzet ty 2.000 hned po startu.