Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak se musím pochlubit.....


Pája Rybišár

Recommended Posts

Děkujeme oba,no řeknu vám,že fakt stímhle jezdit je tak akorat na sebráni řidičáku,to stačí jen lehce líznout plyn a hned je tam 100km/h.:):superJá čekám na 18 a na mě čeká v garáži Míčko,ale tohle je pro mě fakt srovnatelný s Míčkem...;):papa

PS:Ještě že má brácha za volantem rozum....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne :)

2Peta: naopak, dveri je akorat :D

holt to neni rodinne auto v kombiku...

2Paja: urcite to jezdi hezky, ale s mickem se to neda srovnavat. pokud nema zlikvidovanej motor (to micko). i to pohodli v micku je nekde jinde... drzim palce, at ho nerozstipes hned v prvni zatacce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za chvály,auto je snad bez chybičky až na to že nás pomalu ale jistě čeká repase jehlových ložisek v ramenech zadní nápravy...:roll:bojimJá si taky myslim že je to 89kw,protože je to 8 ventilovka a je shodna s 2.0 v new modelu 405...Ale je zajímavy že to ma napsany v CZ TP(v techničaku je hold bordel):bojim

Ale souhlasím s Vvittym,Míčko já prostě nedám dopustit,ať to má svý mouchy,ale někteří lidi ho odsuzují:grr a neuvědomují si že je to pomalu 20ti letý auti.A mýt 116kw bez turba a kompresoru,bez nějakyho variabilního časovaní ventilů a sacího potrubí a přímýho vstřiku paliva si myslím,že není VUBEC špatny!:super:papa

PS:ale je lepší uvádět lepší vykon.....:-D:-D:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty:btw saci potrubi a prime vstrikovani paliva bych tam docela cekal, verzi Mi16 karburator jsem jeste nevidel

No podle mě je rozdíl mezi přímým vstřikem paliva do válce a nepřímým vstřikem do sacího kanálu před sací ventil(y) Motor Mi 16 (XU9J4-DFW(108),D6C(116))mají vícebodové(čtyřbodové),nepřímé! simultální vstřikovaní paliva....a sací potrubí nemají s promněnou délkou kanálů....:mrk

PS:takže fakt nevím jak si to myslel...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...