Sign in to follow this  
Followers 0
Pája Rybišár

Tak se musím pochlubit.....

17 posts in this topic

Tak jsem bráchu konečně dokopal k tomu aby prodal Fordika a koupil tuhle nádhernou 306ku.Je to r.v 1995,ma najeto 155 000km, a mimo šíbru a klimy je to ve vší výbavě.....Je to skvělej povoz!:super

post-0-14109595371991_thumb.jpg

Pěkné a blahopřeji a přeji mnoho šťastných kilometrů bez nehod a ztráty bodů :D:D:D:D:D:D

Děkujeme oba,no řeknu vám,že fakt stímhle jezdit je tak akorat na sebráni řidičáku,to stačí jen lehce líznout plyn a hned je tam 100km/h.:):superJá čekám na 18 a na mě čeká v garáži Míčko,ale tohle je pro mě fakt srovnatelný s Míčkem...;):papa

PS:Ještě že má brácha za volantem rozum....:papa:papa

Až se dočkáš 18, tak si vezmi z bráchy příklad, jak se chovat za volantem:myslim

Původně zaslal: OK406

Až se dočkáš 18, tak si vezmi z bráchy příklad, jak se chovat za volantem:myslim

JJ pravdu vravis. Inak je to naozaj krasavec.

Pekne :)

2Peta: naopak, dveri je akorat :D

holt to neni rodinne auto v kombiku...

2Paja: urcite to jezdi hezky, ale s mickem se to neda srovnavat. pokud nema zlikvidovanej motor (to micko). i to pohodli v micku je nekde jinde... drzim palce, at ho nerozstipes hned v prvni zatacce.

Pekne ;) Jen takova technicka.. v popisu mas 306 XSi 97kW (bracha) .. to patri k tomuhle autu??? Protoze jestli jo tak je to nejakej nesmysl :cool:

Pěkné, jen k tomu výkonu pokud to není 16ventilek a i ten by mel mit 98Kw tak to bude spíš těch 89Kw :D Jinak konečně někdo další se stejnou motorizací :D

Díky všem za chvály,auto je snad bez chybičky až na to že nás pomalu ale jistě čeká repase jehlových ložisek v ramenech zadní nápravy...:roll:bojimJá si taky myslim že je to 89kw,protože je to 8 ventilovka a je shodna s 2.0 v new modelu 405...Ale je zajímavy že to ma napsany v CZ TP(v techničaku je hold bordel):bojim

Ale souhlasím s Vvittym,Míčko já prostě nedám dopustit,ať to má svý mouchy,ale někteří lidi ho odsuzují:grr a neuvědomují si že je to pomalu 20ti letý auti.A mýt 116kw bez turba a kompresoru,bez nějakyho variabilního časovaní ventilů a sacího potrubí a přímýho vstřiku paliva si myslím,že není VUBEC špatny!:super:papa

PS:ale je lepší uvádět lepší vykon.....:-D:-D:-D

2Paja: ja bych ten 116kW motor radeji nemyl.... :D

btw saci potrubi a prime vstrikovani paliva bych tam docela cekal, verzi Mi16 karburator jsem jeste nevidel :aut

jo, S16 ma v dvoulitru 120kW ;)

Vvitty:btw saci potrubi a prime vstrikovani paliva bych tam docela cekal, verzi Mi16 karburator jsem jeste nevidel

No podle mě je rozdíl mezi přímým vstřikem paliva do válce a nepřímým vstřikem do sacího kanálu před sací ventil(y) Motor Mi 16 (XU9J4-DFW(108),D6C(116))mají vícebodové(čtyřbodové),nepřímé! simultální vstřikovaní paliva....a sací potrubí nemají s promněnou délkou kanálů....:mrk

PS:takže fakt nevím jak si to myslel...:nevim