Sign in to follow this  
Followers 0
lastivkaa

Vyhrievane ostrekovace celneho skla

8 posts in this topic

Vcera som rozoberal 605 - ku urcenu na nahradne dielce a ostal som paf ked som zbadal vyhrievane ostrekovace .

Otazka znie vyhrievaju sa spolu s oknom a zrkadlom ? dokonca ani v elektrickej scheme som to nenasiel isli k tomu iba zeleno zlte kable.

Chcem si to dat na nasu funkcnu 605 - ku akurat potrebujem zistit ako to ma byt zapojene.

:myslim

Původně zaslal: lastivkaa

Vcera som rozoberal 605 - ku urcenu na nahradne dielce a ostal som paf ked som zbadal vyhrievane ostrekovace .

Otazka znie vyhrievaju sa spolu s oknom a zrkadlom ? dokonca ani v elektrickej scheme som to nenasiel isli k tomu iba zeleno zlte kable.

Chcem si to dat na nasu funkcnu 605 - ku akurat potrebujem zistit ako to ma byt zapojene.

:myslim

Pravděpodobně to bude spojené s okruhem vyhřívání okna a zrcátek, jak píšeš, ale musíš se o tom ujistit kompletním rozděláním kabeláže (tu pak rovnou můžeš použít do druhého auta a zapojit stejně) ;) Je to nejjistější ověření.

A jak jsi poznal, že je to ohřívání nádobky ostřikovače na čelní sklo? Není to snímač hladiny kapaliny v ostřikovači??:myslim

Původně zaslal: OK406

A jak jsi poznal, že je to ohřívání nádobky ostřikovače na čelní sklo? Není to snímač hladiny kapaliny v ostřikovači??:myslim

Nemá vyhřívanou nádobku, ale přímo ostřikovače na kapotě. To samý jsem viděl i u dvojkový Jetty pro americkej trh :super

Tak to je docela dobrá věc. Alespoň nezamrznou trysky ostřikovače.:super

605 má trysky a skoro celý stěrače schovaný po kapotou.

Je to buď první nebo jedno z prvních aut s tímto řešením.

Já když sem měl mezi tryskama a sklem plno sněhu tak to trysky v pohodě prostříkly a nidky mě nezamrzly.

Původně zaslal: Fusion

605 má trysky a skoro celý stěrače schovaný po kapotou.

Je to buď první nebo jedno z prvních aut s tímto řešením.

Já když sem měl mezi tryskama a sklem plno sněhu tak to trysky v pohodě prostříkly a nidky mě nezamrzly.

to je fakt.tiez mi to nikdy nezamrzlo.je to dobre chranene