Sign in to follow this  
Followers 0
Xander Cage

netopí

3 posts in this topic

Tak jsem koupil 2,5 TD a má to malinký problém, má to automatickou klimu, ale strašně málo to topí, vzduch jde horzně chladný, ale trošku teplý je, čím to může být? Ucpané topení? A taky se to špatně ohřívá, trvá to, než teplota vyleze na 90, to by mohl být termostat, že?

na terajsej 605-ke mam tiez problem ze mi fuka teply vzduch iba priamo na mna a aj to je malo teply.na nohy a na celne okno chladny.motor mam nahriaty normalne.klimu nemam.tak by ma to tiez zaujimalo kde je problem.

asi to bude podobne

Původně zaslal: Xander Cage

Tak jsem koupil 2,5 TD a má to malinký problém, má to automatickou klimu, ale strašně málo to topí, vzduch jde horzně chladný, ale trošku teplý je, čím to může být? Ucpané topení? A taky se to špatně ohřívá, trvá to, než teplota vyleze na 90, to by mohl být termostat, že?

tipuju to na zaseklou regulaci - servo na klapce, pod volatem zleva na stredovem panelu nad urovni plynoveho pedalu, dela to neco kdyz zacnes tocit regulaci, jestli se meni teplota vzduchu, nebo porad stejna ?

Oddelej kryt u spolujezdce nad nohama, sahni rukou na trubky, vlevo od ventilatoru, ktere jdou do radiatoru...bacha at se nespalis....tak zjistis zda tam jde tepla voda...mely by byt obe trubky stejne horke..+-