Sign in to follow this  
Followers 0
mirco406

elektrony a ET

13 posts in this topic

Nazdar ludia!!

Mám na ruke elektrony 7,5J X16 ET 20. Chcem tam dať gumy 205 55 R16. Hladal som aj tu na fore , ale nikde som sa nedozvedel či nie je to ET príliš vysoké. Mám starý model a mám obavu, či to nebude niekde vadiť (tlmič, brzdy, podbehy...). Nemá náhodou niekto z vás s týmito rozmermi skúsenosti? Z rady vopred ďakujem

no jestli je mas v ruce jak tvrdis, tak neni nic jednodusiho nez je dat na auto bez gum a podivat se jak to vypada. Nevim jak u staryho modelu, ale dneska jsem takhle nasucho zkousel 6,5x15 ET20 coz je ofigo rozmer, ale mezi diskem a zadnim ramenem extra moc mista nebylo a jestli pocitam dobre tak u tebe tam toho mista bude jeste o palec min u tebe pri 7,5x17 bych rozumne ET typoval nekde kolem 15 .

Podivej se tady nejvetsi ET je 18 a vetsinou psane jeste s upravamy.

Já mám 7x17 et 15 a při plným rejdu mi to někdě škrtne. Asi by to chtělo zkusit.

tak ja mam v technicaku u sestnactek (205/55) et 20, takze by to melo bejt v pohode.. kazdopadne nasazeny mam patnactky, takze mluvim jenom podle TP...:myslim

no ale tam ja dulezitej disk a ne guma

ten disk je v tp 6.5J16ET20

[upravil dne 12/3/07 buml]

Původně zaslal: čakom

Dostanu na 406 9x16?

:D

Když tam dáš velký podložky, vytáhneš blatníky a vyřízneš kus podběhu tak možná jo. :D

no to je origo plechac kterej tam davaj, ale dle dispozic vyrobce muzes zamenit za ty sire 6.5\" v 15\" a 16\" > tam je pak ET20

Jakou značku litaku by jste doporučily?Levne jsou allesio ale hodně lidi řika že jsou na tyhle cesty měké a že stačí trošku a začnou hazet.Mam 406 2.0HDI a chtěl bych koupit nějake 15\"pěkne litaky.Mužete napsat i odkaz na nějaky obchod.Děkuji