Sign in to follow this  
Followers 0
brevla

Znak na kapotu

9 posts in this topic

Nevíte někdo kde sehnat lva Peugeot ve větším provedení na přední kapotu P405.

:)

No musíš si to nechat asi udělat u nějaké tiskařské firmy já mám taky znak na zadním okně a dělali mě to pismomaliřství ... :P:D

bez problemu si ho muzes objednat na www.autosamolepky.cz staci tam zavolat a dohodnout si presnou velikost jakou chces (pokud ji nemaji v nabidce)

a nevite za kolik a kde poridim znak lva na masku pro muj pegot 106 r.v. 95? je to jeste ta cerna placka se znakem. tento WE mi jej nakej dobrak odloupl ... hruza auto bez identity :(:(:(

Chechet: když budeš rychlej tak tě to bude stát pár vteřin strachu, jinak v obchodě stojí 280 a když mi dáš adresu tak ti ho pošlu zdarma, protože se mi asi měsíc válí v garáži a je mi ho líto vyhodit.

Ale je to z 205 nevim jestli tam byla stejná velikost

-> deeper: ne, takove prase nejsem abych jinemu pezotakovi hyzdil auto.

placka s tim znakem mela rozmery: (vrchni cast sirsi nez spodni) 8cm sirka nahore, 7.3 cm sirka dole, 8.2 cm vyska. byla to takova hladka placka ve ktere byl ten lev zalitej. prichycena tam byla pres nejake 4 plastove nity (?). tak pokud myslis, ze to bude pasovat, budu ti vdecnej. :):)

Dneska ho změřim a dam Ti vědět, ale plastové nýty tam nejsou protože předchozí majitel asi prase byl a někomu ho z auta sundal, doufám že Ti to nebude vadit:D:D:D:D:D

www.autosamolepky.cz? Chtěl jsem po nich lva taky ale nic jsem od nich ještě nedostal. Posílal jsem maila a i jsem jim telefonoval ale to co jsem po nich chtěl tak...........nic a tak jsem si to musel zařídit jinak.:(