Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dneska totálka


jambo

Recommended Posts

ahojte všichni tak dneska jsem to tak trochu rozboural. upozorňuju že jsem z auta vylez uplně celej a jediná věc je to ato jinak ani škrábnutí:papa, ale chudáček moje autí:( takk vzkaz všem hledám kastli na novější 106 98a víš trídvéř klidně bez motoru a všech doplnků jen kastli klidně zbouranou na předek jen ne jako tu mou:bojim... mějte se ahlavně jezděte opatrně zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to crack:jj já taky,ale to jsem ještě nebyl majitelem..

to béďa: na gumách už opravdu šetrit nebudu....

to kujon auto je opravdu hnutý ne všechny strany nedá se nic dělat zachrání se jen motor a část vnitřku to se pak nastěhuje do toho dalšího.

to marlin pežotek je bezpečný autí jsem toho důkazem podle doktora jsem uplně zdravej..:papa

j a scháním kastly nebo nejlíp něco zadřenýho 1.4-1.6 klidně bez papírů a možná i bouračku na předek se zničenym motorem..tvoje je hezký autí a dávat do něj jinej motor by mi přišlo jako zahození tvojí dřiny aby byl bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn jen 2000kč za ty gumy jinak byly hodně přívětivý... kamarád ten den v plzni jel na červenou a asi i přetáhnul rychlost a dostal 2500kč+5bodů prič:bojim jinak už jsem asi nasel noví autí jen přehodit motor tak pak prodam nějaké díly kdyby někdo chtěl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...