Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž autorádia


Guest rasek3

Recommended Posts

Dobrý večer,prosím o radu,jak vyndat originál kazetové autorádio z P 106 aniž bych rozlámal palubní desku.Najde se zde někdo kdo to dělal a může mi poradit?Žádné pacičky a háčky nemám...Děkuji předem.Rašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak todle bude asi voříšek :) Za něj se každop. nedostaneš (bez demontáže palubky), tahal sem tam kabel k teploměru a je tam místo tak na 2 prsty a ještě na dětský :D

To rádio tam nikde nebude přišroubovaný, takže já osobně bych vzal dva nožíky (nebo tenký plíšky) a páčil bych. Po stranách bejvají takový ťuftlíky, když je odmačkneš tak to rádio v pohodě vyndáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo máš pravdu,ty plíšky po stranách toho rádia skutečně jsou,ale i když jsem je na obou stranách odtáhnul od boků palubky a zárověn narval prsty do kazetové části a snažil se to táhnout ven,tak to rádio se skoro ani nepohnulo...Dál jsem radši nepokračoval,protože jsem to nechtěl celý rozlámat.Fakt nevím,asi budu muset do servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K-to by možná mohlo vyjít.Odtahnout ty plíšky od rádia směrem ven,tak to jsem nezkoušel...Vezmu zítra tajně ženě klíčky a půjdu to vyzkoušet.Díky a dobrou noc:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...