Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Forum pre Skodu Fabiu


ondrej09

Recommended Posts

Ahojte chcel by som sa opytat ci existuju niake obdomne fora pre skodovku, nic podobnej kvality ako je toto peugeotacke nenasiel.

Problem je ze kolega ma fabiu 1,4 MPI, a hovori ze pri rozbiehani mu pri zahriatom aute nieco neprijemne klepoce, vraj studene auto to nerobi,

neviete niekto poradit dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

proc tenhle dotaz pises do sekce pro modely 406 ? Tohle patri do sekce Pokec

a co takhle pouzit na hledani treba Google.com ?

Doporucuju precist pravidla fora

[upravil dne 9/3/07 Ferry]

Potrebujem to vedet cim skor, a jasne ze som skusal aj google ale nic poriadne som nenasiel, a tu mi zatial vzdy poradili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondrej09

Původně zaslal: Ferry

proc tenhle dotaz pises do sekce pro modely 406 ? Tohle patri do sekce Pokec

a co takhle pouzit na hledani treba Google.com ?

Doporucuju precist pravidla fora

[upravil dne 9/3/07 Ferry]

Potrebujem to vedet cim skor, a jasne ze som skusal aj google ale nic poriadne som nenasiel, a tu mi zatial vzdy poradili

tak ale takovejhle dotaz necpi do sekce kde se resi technicke problemy modelove rady 406, ale napis to do Pokecu, kde se resi podobne hovadiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Neznášam plancúce sa fabie pred mojim nárazníkom... a tu si bol?

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=315f5bb7246c6ca4cfc53892b5dfcc31&showforum=67

(skoro mi prislo zle)

Tak toto zboznujem.

V prvom rade by som sa chcel podakovat za ten link, DAKUJEM.

Uzasny su ty ludia co ked maju niaku vec ta ta ich je ta najlepsia a vsetko ostatne je odpad. Mam Peugeota som s nim moc spokojny, fabiu som tiez jazdil a myslim ze je to auto v pohode a v ziadnom pripade by som ju neporovnaval zo 406 je to trosku rozdiel.

A jedine co sa plance a je nebezpecne su 20 rocne avie s tych je aj mne zle ale to uz je o inom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to se tu budem zajímat zachvíli i o trabanty:xvul kdyby se mrkli na net je tam někdy plno odkazů a m,ne to připadá jako by se jim nechtělo nic a naservíroval jim to pod nos:roker

[upravil dne 9.3.2007 komisar]

Servus, no mne to préde tak, že keď nevieš ako ďalej tak napíš na Peugeot club a tam ti to nájdu. :):):D:D:D

[upravil dne 10.3.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byl pokus o zesmesneni fabie? dle (nejen) meho nazoru se jednalo ve sve dobe (ktera vlastne trva az do dneska) o velmi kvalitni vuz s nadcasovym designem. Jizdnimi vlastnostmi prekonavajici i p306 a podobne \"zapadni\" vozy. Pokud se o na zacatku meho prispevku zminene nejednalo, omlouvam se;)

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: komisar

to se tu budem zajímat zachvíli i o trabanty:xvul kdyby se mrkli na net je tam někdy plno odkazů a m,ne to připadá jako by se jim nechtělo nic a naservíroval jim to pod nos:roker

[upravil dne 9.3.2007 komisar]

Servus, no mne to préde tak, že keď nevieš ako ďalej tak napíš na Peugeot club a tam ti to nájdu. :):):D:D:D

[upravil dne 10.3.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondrej09

Ahojte chcel by som sa opytat ci existuju niake obdomne fora pre skodovku, nic podobnej kvality ako je toto peugeotacke nenasiel.

Problem je ze kolega ma fabiu 1,4 MPI, a hovori ze pri rozbiehani mu pri zahriatom aute nieco neprijemne klepoce, vraj studene auto to nerobi,

neviete niekto poradit dakujem

Že jsi nenašel se ani moc nedivím, tohle pažoutí fórum moc obdoby nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...