Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pozor na SANTANDER a AAA AUTO jsou to podvodníci a zloději


Guest Sebulba

Recommended Posts

Podle meho nazoru o AAA toho bylo receno dost.Je to asi nejvetsi obchodnik a dela podle me nejvetsi obraty!Cele je to divadlo pro lidi a je to super psychologicky zmaknute.Vhudak prijde si neco koupit, prodaji mu neco jineho ,protoze to umi nechaji ho cekat 4 hodiny s lidma a on je pak tak vycerpany ,ze si neco neprecte a zaplati!Podle me to neni solidni pristup,ale co je v dnesni dobe solidni asi nic?!Protoze oni prave na tech situacich profituji!Je jasne ,ze kdyz prodavaji auta a vykupuji je hotove tak tam se ta kasa moc nedela,ale na povinnem ruceni, leasibgu a pujckach a havarkach je to sileny ranec!Protoze proste spousta lidi je pohodlnych a nechce se jim hledat kde je to levnejsi a nbeo vyhodnejsi proste si to vse udelaji na jednom miste a pak se busi do palice?!

A proto plati v podobnych situacich kdyz je stres vzdy to nedopadne dobre a je to vzdy nevyhodne?!

Ono v AAA maji proste profiky na psychologii prodeje a to jak tam hraje ta hudba jak s Vama jednaji a vse je proste dobre zaplacene divadlo a pro ty mene zkusene a nebo neotrle je to skoro hrob?! Nebo spise rana pro jejich penezenky?!Stejne si myslim ,ze takove veci jako to si nectete a nebo je toho toli,ze by jste si to cetl 2 hodiny je proste blbe?!Podle me to hranici s kodexem slusnosti a obchodu a hlavne by to asi melo byt zamereni na COI a nebo zivnostensky urad!Neni totiz realne aby ti nedali dostatek prostoru k tomu aby si to clovek precetl a s dostatkem casu se rozhodl jestli do toho pujde?!

A proto auto vzdy kupuji hotove a kdyz na to nemam tak si pujcim v bance ,ale to uz tady nekdo radil?!A pojisteni se vzdy sjednavam pres internet je to asi nejlevnejsi?!

Nepotrebuji nekoho zivit kdo ma provozi z prodeje pastiky, pak jeste z uveru z pojisteni a buch vi z ceho?!

A bohuzel za to jak se dari AAA v Cr muze cela spolecnost ,ktera proste nic nedela a necha je tady tvorit tento hyenismus nebo jak to nazvat?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Považuju za blbost kupovat si jiné auto, než na které mám hotově peníze (totéž se týká i financí na jeho provoz).

Jedinkrát jsem si (jako podnikatel) koupil dodávku na leasing a od té doby patřím k těm \"poučeným\". Jediné, co mě v mých očích omlouvá, je fakt, že bez dodávky jsem podnikat nemohl - přeplatek mezi kupní a konečnou cenou, ke kterému jsem se dostal až po vychladnutí nadšení, mi skoro podlomil kolena.

Brát si ale úvěr či leasing na soukromé auto opravdu neumím pochopit - auto je zboží, jehož hodnota každým dnem klesá a na jehož provoz budeme potřebovat čím dál víc peněz - kde je však chce brát člověk, který si nenašetří ani na kupní cenu ojetiny???

Právě z leasingářů či úvěrářů se podle mě rekrutuje největší část provozovatelů vraků na silnicích - koupí si totiž (aby předhonili souseda) auto za horní hranicí svých možností a pak už jen s vyplazeným jazykem splácí tento LUXUS - že je potřeba na zimu koupit i zimní gumy, občas vyměnit tlumiče, čepy, brzdové destičky apod., na to už dotyčným v peněžence nezbývá (PHM přece taky něco stojí a aby mi auto stálo před barákem, to jsem si fakt brát úvěr nemusel - takže se v něm radši zabiju).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Nemyslím,že kupovat auto na splátky je blbost--většina nových a ojetých aut se tak prodává....

Blbost je podepsat něco,co jsem nečetl !!! A za blbost se platí--tentokrát doslova :myslim

Podle mě je rozumné brát si úvěr na věci, které jsou nedostupné (byt) nebo které mi budou vydělávat (vybavení firmy apod.).

Pokud bych si měl brát úvěr na auto, dovolenou, vánoční dárky apod., bylo to pro mě znamením, že kloužu do oblasti trvalých dluhů a jen velice těžko z ní budu hledat cestu ven - prostě když nemám na Mercedes S Classe, musím jezdit třeba ve 205ce - i na její provoz ale musím mít peníze (mít auto, u kterého nemám jistotu, že mě bez problému doveze kam chci - to bych snad fakt raději jezdil vlakem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proste profi divadlo v AAA funguje.Medialni reklamy poskytovatelu pujcuk a leasingu taky hrajou pro to aby si lidi kupovali to na co namaji....A z toho se super zije.Protoze na rovinu obchod s velkym ziskem se neda delat s bohatymi,protoze ti jsou vetsinou hodne cytri a taky maji dostatek penez takze si vetsinou koupi nove auto bud cele hotove a nebo s velikou akontci.Na tom se vydelat neda....

Ale na lopatach co chodi na sichtu jo...Protoze on si koupi auto za 100 s pojistkou a navysenim to je za 180 a jsou vsichni statni...krome majitele ktery jen splaci....a sotva jedno doplati tak si hned bere druhe ,protoze to prvni uz je kram...

Podle me je jasne,ze nez si brat leasing na tare auto je lepsi si koupit nove treba nizsi tridu ,ale nove se zarukou a tam ty koeficienty nebo RPSN vyjde podstatne lepe...Vetsinou i pojisteni je levnejsi...

A hlavne je to nove a je na to zaruka a neni problem s prachama na nahradni dily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Může být divné,že obhajuji půjčku na auto,ač sám tuto zkušenost nemám...

Na dovolené,Vánoce atd. bych půjčku nebral. Nemyslel jsem Mercedes, jsou lidé (je jich moc),kteří si berou úvěry na auta

do 100 tisíc kč. ;)

Poklud potřebuju úvěr na auto do 100 000 Kč, pak si holt musím buď koupit auto za 20 000 Kč nebo šetřit a jezdit vlakem, dokud nebudu mít našetřeno - úvěr na 100 000 Kč je fakt cesta do pekel, jen bych opakoval Happyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mala Technicka: 1. kdo si koupi auto od AAA neni normalni /doporucuje se lecba/

2. vetsina leasingovych spol poskytuje prodejci rabat 2-40% ze smlouvy

to znamena pokud je autobazar solidni zaplatis malo pokud neni zaplatis palici :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám několik lidí, kteří si v AAAčkách auto koupili a jsou spokojení.

Prostě AAAčka jsou bazar a jako každý bazar mají jak slušná auta, tak s*ačky - kdo se vypraví koupit auto do bazaru bez znalostí či známého, který o autech něco ví, je blázen a může si naběhnout úplně kdekoli. S mechanikem se dá vybrat slušné auto i v těch tolik proklínaných AAAčkách - nebo si myslíte, že by jinak měly největší obrat a že by fungovaly na trhu tak dlouho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já jsem v AAA koupil svýho mazla.

Jednoho dne jsem si výhodně a bezúročně půjčil 50klacků a vyrazil jsem do mrknout na pár aut. Chtěl jsem auto za které bych se nemusel stydět, bylo hlavně spolehlivé a bylo pokud možno v dané kategorii nejlepší, co mohu koupit. Měl jsem pár vytipovanýh bazarů jejich služby znám z referencí přátel a nic. Poslední auto u kterého jsem skončil byl P309GTi. Uběhanej volám letitému známému, který prauje v áčkách, jestli tam nemaj nějakýho pěknýho Peugeotka, třeba 405ku nebo něco takovýho. Neměl jsem přesně představu, co od toho auta čekat, v životě jsem před tim v tom nejel, nevěděl jsem o tech autech pranic, snad jen, že se mi líbí svými rozměry a designem a že by měly být spolehlivé.

Řekl, ať se stavím, že tam něco mají. Řikám, ok, ale chci, abys byl u toho ty, nechci tam nikoho jiného. Auto nestartuj, nic s nim nedelej, chci vedet, jak se chova zastudena, za tepla a chci si ho cely vyzkouset a projít, on, že ok.

Přijedu, auto stojí uprostřed placu nastartovaný a z dálky se na mě směje obchodnickej zmrdeček. Přesně to, co jsem nechtěl. Auto jsem si prohlédl a chtěl se svézt, začal mě hned upozorňovat a \"odborně\" konejšit, že je tam potřeba udělat akorát LP rameno, ale že to je sranda a že je jinak auto uplně v cajku apod. sračky. Ale žeby mi třeba řekl, že je tam málo oleje, že jsou brzdy komplet na sračku, to už ne-é.

Při rozjezdu tam mlátilo snad všechno, co mohlo, ale že mi bylo mi uplně jasné, že se do toho auta vysypu, nicméně se mi strašně líbilo, jen jsem se trochu bál tachometrových 196tis. km. Zlobil central a radio nehrálo, ač bylo uvedené, bylo nefunkční (což mě jako elektronika trápilo jako poslední). Po pár projížděk mě to přesvědčilo a ukecal jsem ještě slevu o 5tis.Kč na 40. Taky jsem si vyslech magickou větu, každého obchodníčka zmrdečka po ceste do kanceláře \"to je to nejlepší, co jste za tu cenu mohl pořídit\". Kdybych nečetl D-FENSe http://www.dfens-cz.com , tak bych tomu možná i věřil, ale věděl jsem, že je to jen další lacinej psychologickej trik. Auto jsem koupil a prošel doma sám v klidu a už začalo... Nejdříve klasická údržba svíčky, filtry, rozvody s kladkou a vodni pumpou, pak ale čepy, ramena, kotouče, destičky, přední ložiska, vzadu nový prasátka (který byly K.O. totál zarezlý) a pakny, siletbloky na zadní nápravě, drážkovej řemen s kladkou, panty dveří, ventilátor topení interiéru apod. Jo a auto má v reálu najetu o 145tis.vic :D

Pak tam byly drobností, které přetrvávají dodnes, ale už si na ně brousim zuby...zlobí osvětlení interiéru, musím dohledat závadu v rozvodu ke dveřní spínačům levých dveří, ten centrál zlobí, (někdy nejde odemknou kufr a zámek je uvnitř zarezlej, takže jde jen centrálem-chce to kapku trpělivosti :) ) no a to by mohlo bý všechno.

Rozhodně to nebyla tkaová voňavka o který mě mr.zmrdeček přesvědčoval, ale jsem s tim autem maximálně spokojenej. Motoricky šlape jak hodinky, nemůžu říct ani čtvrt slova ;) Je to můj drobeček :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak neviem ci mam sem este nieco pisat? Ale priznam sa aj ja. Najprv som sa za to hambil ale ked vidim kolko ludi sa nachytalo tak sa len neskodoradostne usmejem a hrdo priznavam ze mna nachytali tiez prisiel som o 50000 tisic, zato ze som po dvoch dnoch zrusil zmluvu o splacani, pretoze som si az na druhy den vsimol co som BLBEC podpisal. Ustna dohoda bola 24 x 10000. Ale v zmluve nakoniec stalo 60 x 10000. Malim pismom. Tych papierov bolo strasne vela. PODOZRIVO vela. Dlho ma nechali cakat na chodbe, to tiez prispelo k znizeniu pozornosti. Z odstupom casu mi je vsetko jasne. Preco sa ta pani tak usmievala. Preco ma tak ochotne zaviezli ku notarovi. Preco boli taky milucki... Spiny hnusne. Ale tych 50000 tisic neboli vyhodene peniaze, naucili ma vela o ludoch. Na druhy den som im chcel zaplatit celu sumu v hotovosti aj +50000. Ktore som musel dolozit, povedal mi moj pravnik. Oni peniaze nechceli. Vyhrozil som sa ze ten to podvod zverejnim v mediach. A hned boli opat mili, a peniaze si vzali.

Ale: Vtedy som si kupil 307 sw 2.0HDI r.v.2002 Sochaux, zatial ziadna porucha, o auto sa staram a som s nim spokojny. Mam ho 2 roky, spotreba 5.2 l. Bielo cierny design.

PS: V AAA su aj dobre auta. Treba dobre vyberat, ale pozor pri plateni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k AAA mám taky zajímavou zkušenost.

Kamarád si tam koupil audi a4 za nějakých 410 tisíc na uvěr.

když zjistil asi po týdnu kolik by přeplatit tak se domluvil že se to přeúvěruje do banky kde bude mít daleko lepší podmínky. Převod uvěru po týdnu trvání bylo přes 60 tisíc. I tak mu to vyšlo o 100 tisíc mín než kdby jsi to nechal v té první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitelia alebo konatelia AAA, su to vsetko pravnici, s ktorymi su spojene vsadejake uverove firmicky (vzdy so sidlom co najdalej od sidla kupujuceho), a takymto sposobom naivnych a nepozornych ludi chytaju na brutalnu uzeru. Najkrajsie je na tom to ze na nich zakony nemozu. Vsak jak som vravel su to pravnici. Ale ked som sa im vyhrozil mediami, tak uz sa to pohlo.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to znit blbe, ale je vlastne dobre, ze se toto obcas nekomu stane a hlavne se o to podeli s nama. Nema tuseni, kolk lidi zachrani. I kdyz...obcas se clovek chova jako male dite, a chce TO okamzite a je mu jedno za jakych podminek, hlavne uz aby to mel...a pak zbyvaji oci pro plac. Neni nad osobni zkusenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze to treba aj zverejnit, nie tu bedakat na fore kde uz vsetci auto maju a uz sa poucili. Treba informovat ludi ktory tam este len pojdu pre auto, tych co sa to tu nedocitaju. Ale kto sa do AAA pusti kedze je to mafia, lebo AAA mafia je alebo ju aspon AAA chrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: ozzy1956

Může být divné,že obhajuji půjčku na auto,ač sám tuto zkušenost nemám...

Na dovolené,Vánoce atd. bych půjčku nebral. Nemyslel jsem Mercedes, jsou lidé (je jich moc),kteří si berou úvěry na auta

do 100 tisíc kč. ;)

Poklud potřebuju úvěr na auto do 100 000 Kč, pak si holt musím buď koupit auto za 20 000 Kč nebo šetřit a jezdit vlakem, dokud nebudu mít našetřeno - úvěr na 100 000 Kč je fakt cesta do pekel, jen bych opakoval Happyho

Nemyslím, že by to byla cesta do pekel, je dnes prostě taková doba. Lidé chtějí slušné auto a tak si na něj půjčí...Jestli je částka 100.000,- Kč cesta do pekel, co je potom hypotéka na pár miliónů korun, kde přeplatek na úrocích dělá částky přes milion apod.?? Myslím, že to každý z nás bere ze svého úhlu pohledu. Mě bydlení stojí měsíčně cca 30tis. a pro kolegyni z práce jsem taky lůza, protože mám hypotéku, kdežto ona koupila dům za sedm milionů hotově. Takže není to o tom, že nějaký úvěr je cesta do pekel, většina lidí by bez úvěru dnes nepodnikala, neměla auto, nebydlela...Ty počty půjčených peněz i klientů mluví za hodně...Jen pak záleží na úhlu pohledu...Pro někoho je lůza ten, když si půjčí na auto 100tis. a splácí je třeba sedm let, ale má auto a je spokojený...Pak jsou lidé, pro které je lůza ten, co si koupí dům na hypotéku a nemůžou to pochopit...Stejně jako zařizování domu bez návrhu architekta...

A jen tak mimochodem, auto za 20tis. to bude asi super kousek, takový, co do něj dalších dvacet dáš, aby bylo pojízdné a provozu schopné, takže jsi na čtyřiceti a provoz už vyjde pomalu na stejno, takže soudě z mého pohledu, raději auto za sto, do kterého nebudu sypat každý měsíc další a další peníze...Pokud třeba srovnám náhradní díly 405 vs. Fabie, není rozdíl, ba naopak, někdy díly na 405ku jsou dražší než na Fábii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmu-li si úvěr na auto za 100 000,- Kč, jen těžko pořídím kousek, s kterým budu jen jezdit. Daleko spíš bude sem tam potřebovat nějakou tu opravičku (brzdy, tlumiče, ...) a když jsem nebyl schopen našetřit si na kupní cenu, jak asi dám do kupy částku na opravu, když mám měsíční příjem snížený o splátku úvěru?

Co se týče hypotéky na bydlení, troufám si tvrdit, že takových lidí, kteří mají na zaplacení bytu či domu v hodnotě několika milionů cash není mnoho a úvěr či hypotéka je v případě bydlení téměř jediná schůdná cesta (krom dědictví či nájmu). Auto, dovolená nebo vánoční dárky je naopak podle mě nesmyslné přeplácet - když auto mít nebudu (nebo budu mít takové, které v pohodě ufinancuju) svět se určitě nezboří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...