Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Medion


Driver

Recommended Posts

Ja bych do toho asi nesel. Za ty penize se da sehnat i novy Pioneer s CD, sice bez MP3, ale je to znacka. Vykon 4x25W RMS je dost podradne v dnesni dobe. Pokud si ho koupis, dej vedet, jak ses spokojeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Impact: O záruku se nepřu. Je jasný, že se s ní nedá počítat. Spíš je vhodnější mít v bazíku nějakýho známýho a nejsou s tím potíže. Nikomu to rádio nevyvracím. Za tu cenu toho umí celkem dost, ale obával bych se asi kvality a netrouf bych si na to pověsit nějaký kvalitní repro, páč by se dost možná ukázal i ne zcela pohodovej zvuk. Jen, že raději volím druhou cestu, která mě nikdy nezklamala. Obyčejně neseženeš uplně nejnovější model, ale nadstandartně vybavenej starší a kdo je trochu š?oural, tak si příjde na svý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem impact

Napsán autorem JR

kdo chce kam .......

nojo hifíci, ty jak nemaj na radiu logo najky a cenu v desetitisících tak ohrnujou nos... :D

Jezisku najky. NIGDY, ne vazne. I pres to, ze tede nejsem zrovna fajnsmekr, tak mi to prijde trochu podezreli. Kouknete nato radio a hlavne na tu diskusi. Rozhodne tam neprevazuje kladny nazor na kvalitu. Tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocitej s tim ze kvalita bude nevalna to radio vypada jako elta, proste jeden vyrobce a kazdej si na nej da svoje logo.

U takove znacky zaruku plne vyuzijes uz v prvni pul roce. Proste by se mi nechtelo behat kazdej mesic do servisu, kterej bude asi pouze takovy ze radio nekam posles a budes cekat 30 dni nez ti ho vrati. Navic po roce uz se nebudou dat sehnat nahradni dily a radio muzes pri pripadne poruse na kterou se nebude vztahovat zaruka zahodit.

Takze si radeji priplat a kup za cca 7000 Kc Pioneera 3500 s MP3.

A to peoneer taky neni nejaka super hifi trida spis takovej vyssi stred za rozumne penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tech 4*50Watt MOSFET na mojem pioneeru je tak realnych 4*30RMS akdyz je tam napsanych 4*25Watt tak to bude tak 4*12Watt RMS.

Jinak takove radia , jsou super ale stejne ho budes reklamovat a myslim ze to bude kvuli spatnemu cteni CDR, CDRW. A na prodejne (Vltava.cz) ti sdeli ze to ale musis mit Audio CDR ci CDRW a ze blabla ... nevim ale rozhodne bych u CD prehravace nebral nic jineho nez Sony, panasonic, philips, kenwood, a proste zname znacky.

ty nonejmy typu : AKAI, AIWA, atd... maji sice super design ale ctou CDR/CDRW tak mozna 4 mesice pokud vubec ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych mozna bylo opatrnejsi s tim vykonem. Mam Kenwood model z roku 2001 KDC9060R nebo tak nejak ... ma taky 4x49W ... ale realne bych rekl tak neco pod 4x20W ... ono pokud clovek nekdy slysel jakej je kraval cistokrevnejch 10W :D ... kazdopadne ja osobne bych do takoveho radia klidne sel ... parkovat nekde kde se casto vykrada ... nebo do staryho auta na nejaky to ruseni ticha ci prervani motoru ... za 3500 ... to proboha nekoupite ani pomalu walkman ... cena odpovidajici kvalite a rozhodne si myslim ze to nezklame pokud od toho clovek bude ocekavat to za co zaplatil ... (nedej boze ze si to kopi jako skok z alpine/kenwood/clarion etc ... :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no koupí tohoto rádia bych udělal skok nahoru :-), protože momentálně je tam namontovaný nějaký noname a to napevno ani nemá odnímatelný panel. A nechci aby mi někdo kvůli tomuhle šmejdu rozbil okno a zdemoloval palubku a ukrad tak radio, který má cenu pár korun a přitom udělal škodu za pár tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precetl jsem si aktualni diskuzi k tomu radiu na Vltave a znervoznily mne opakovane zminky o prehrivani. To nevesti nic dobreho. Ty zbytecne kecy o podporovanych formatech a CD ... vevnitr to bude mit nejaky univerzalni svab co zvlada vsechno mozne, nejaky buffer, ale daleko dulezitejsi bude celkove mechanicke provedeni.

BTW ty dva cinche jsou fakt vystupy, nebo vstupy (Line-in)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Napsán autorem Dydzej

Precetl jsem si aktualni diskuzi k tomu radiu na Vltave a znervoznily mne opakovane zminky o prehrivani. To nevesti nic dobreho. Ty zbytecne kecy o podporovanych formatech a CD ... vevnitr to bude mit nejaky univerzalni svab co zvlada vsechno mozne, nejaky buffer, ale daleko dulezitejsi bude celkove mechanicke provedeni.

BTW ty dva cinche jsou fakt vystupy, nebo vstupy (Line-in)?

tipuju vystupy...

btw na vltave maj jeste nejaky clatronic... temer stejna cena i parametry a v diskuzi neni u nej o prehrivani ani zminka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...